دعوت «بهارستان» از مردم/ روز طبیعت عکاسی کنید / پنجشنبه ۱۲ فروردین


سازمان زیباسازی شهر تهران از عموم شهروندان تهرانی دعوت کرد تا در روز طبیعت از آثار هنری رویداد «بهارستان» در بوستان‌ها و خیابان‌های شهر تهران دیدن کنند و در با گرفتن عکس در مسابقه شرکت کنند.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری مهر ، مراسم سالانه هنرهای شهری بهار تهران با عنوان «بهارستان» با آثار ۴۸۶ هنرمند نقاش، مجسمه‌ساز، گرافیست و هنرهای محیطی برگزار شده است. بر همین اساس با فرارسیدن روز طبیعت در ۱۳ فروردین ماه سازمان زیباسازی شهر تهران از عموم شهروندان دعوت به عمل می آورد تا در این روز در بوستان‌ها و خیابان‌های شهر تهران از این آثار دیدن و با آثار رویداد «بهارستان» عکس بگیرند.

 

رویداد هنری «بهارستان» با هدف همگاهی هنرمندان با شهروندان در ایجاد نشاط و پویایی در محیط شهری در ایام عید نوروز برگزار شده است.

 

در روزهای آغازین سال ۱۳۹۵ بیش از ۵۰۰ اثر هنری در مناطق مختلف شهر تهران ارائه شد. در بخش نقاشی دیواری رویداد «بهارستان» ۹۴ هنرمند آثار خود در ۲۲ منطقه شهر تهران به نمایش گذاشته‌اند. در بخش گرافیک این سالانه هنرهای شهری آثار ۴۴ هنرمند در فضاهای تبلیغاتی شهر تهران در معرض دید شهروندان قرار گرفته است.

 

 

 در بخش مجسمه‌سازی و هنرهای محیطی نیز ۱۵۷ هنرمند آثار خود را در خیابان ولیعصر از میدان راه آهن تا میدان تجریش، بلوار کشاورز و خیابان انقلاب حد فاصل میدان فردوسی تا میدان انقلاب ارائه کرده‌اند. همچنین بخش تخم مرغ‌های نوروزی نیز با حضور ۱۹۱ هنرمند در بوستان‌های نوروز، باغ فردوس، پارک شهر، پارک ملت و پارک لاله برگزار و آثار آن در مناطق مختلف شهر تهران جانمایی شده است.

 

رویداد «بهارستان» برای مشارکت هرچه بیشتر شهروندان با آثار سالانه هنرهای شهری بهار تهران فراخوان عکاسی داده و شهروندان می‌توانند با آثار سالانه «بهارستان» سلفی بگیرید و در این مسابقه شرکت کنند.

 

 

 این مسابقه هنری در دو بخش سلفی (عمومی) و بخش حرفه‌ای برگزار می‌شود. بخش عمومی، شامل عکس‌های سلفی با المان‌های محیطی نوروز در سطح شهر تهران اعم از حجم‌های شهری ویژه نوروز، نقاشی‌های دیواری و تخم مرغ‌های رنگی سطح شهر تهران می‌شود.

 

 آخرین مهلت ثبت ‌نام و ارسال عکس‌ها ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ است و داوری و اعلام نفرات برگزیده، اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ خواهد بود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی سایت سازمان زیباسازی شهر تهران مراجعه کنند.

 

رویداد هنری «بهارستان» (سالانه هنرهای شهری بهار تهران) همزمان با ایام نوروز ۱۳۹۵ در تهران برگزار می‌شود و تا پایان فروردین ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/


منبع : خبرگزاری مهر
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top