فیفا درخواست میزبانی ایران برای جام جهانی فوتسال را ثبت کرد/ چهارشنبه 18 فروردین

درخواست میزبانی ایران برای برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال در سال ۲۰۲۰ ثبت شد و ۱۳ نامزد میزبانی این تورنمنت، تا هفدهم اردیبهشت برای تکمیل اطلاعات خود فرصت دارند.

به گزارش آقای تبلیغات بنا به خبرگزاری مهر، چند روز پیش بود که اسامی کشورهای خواهان برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال در سال ۲۰۲۰ منتشر شد ولی نامی از کشور ایران در میان این کشورها دیده نمی‌شد.

سیدرضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال روز گذشته در مصاحبه‌ای تاکید کرد که به خاطر تعطیلات نوروز، درخواست ایران با تاخیر به فیفا ارسال شده است و مشکلی در این زمینه نیست. سایت فدراسیون جهانی فوتبال هم روز گذشته اسامی کامل نامزدهای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ را منتشر کرد که نام ایران در این فهرست دیده می‌شود.

طبق اعلام فیفا، علاوه بر ایران کشورهای مصر، امارات، آمریکا، ژاپن، کاستاریکا، کرواسی، جمهوری چک، گرجستان، هلند، قزاقستان، لیتوانی و نیوزیلند خواستار میزبانی این مسابقات شده‌اند.

سایت فیفا در این خصوص اعلام کرد که فدراسیون‌هایی که خواستار میزبانی هستند، باید منتظر دریافت اطلاعات بیشتری برای فرایند میزبانی باشند. طبق اعلام فیفا، قدم بعدی این ۱۳ فدراسیون این است که تعهد خود را به صورت رسمی برای میزبانی اعلام کنند که برای این موضوع تا تاریخ ۶ می (۱۷ اردیبهشت) فرصت دارند.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری مهر
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top