تكذیب اخبار مرگباربودن نوشابه گازدار/ دوشنبه 30 فروردین


مدیركل نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، اخبار مرگ افراد به دلیل استفاده از فرآورده های خوراكی مانند نوشابه های گازدار را رد كرد.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری ایرنا، بهروز جنت افزود: استفاده از محصولات دارای نشان سازمان غذا و دارو، هیچ مشكلی ایجاد نمی كند.

وی، این موضوع را با اشاره به انتشار شایعاتی در فضای مجازی مانند مرگ افراد به دلیل استفاده از فرآورده هایی همچون نوشیدنی های گازدار و فرآورده های گوشتی عنوان كرد و اینكه در این شایعات عنوان شده است، فرآورده های یاد شده دارای ویروس ناشناخته ای هستند.

به گزارش سازمان غذا و دارو، جنت اظهاركرد: با اندكی دقت در متون انتشار یافته در فضای مجازی به آسانی روشن می شود كه عمده مطالب مطرح شده در این باره غیر علمی و غیر واقعی است و در بسیاری موارد به قصد تخریب شركت های رقیب، صورت می گیرد.

این مقام مسئول در سازمان غذا و دارو به مردم توصیه كرد تا به اخبار با منابع نامعتبر، اعتماد نكنند و از آن مهم تر این گونه شایعات و خبرهای مشكوك را انتشار ندهند.

مدیركل نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، ادامه داد: نظارت های دقیق و كارشناسانه در سه سطح مسئولان فنی كارخانه ها، بازرسان سازمان غذا و معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشكی سراسر كشور و طرح نظارت بر سطح عرضه، موسوم به PMS به صورت مستمر و منسجم در حال انجام است.

جنت خاطرنشان كرد: مردم مطمئن باشند در صورت استفاده از محصولات دارای نشان سیب سلامت سازمان غذا و دارو، هیچ خطری سلامت آنها را تهدید نمی كند.

وی همچنین از نیروی انتظامی خواست برای پیشگیری از انتشار چنین اخبار كذبی از طریق پلیس فتا اقدامات لازم را در جهت شناسایی مشوش كننده اذهان مردم انجام دهند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایرنا ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top