بلاتکلیفی قادریان در برزخ تغییر وزن/ دومین ضربه ۸۵ کیلویی!/ چهارشنبه 1 اردیبهشت
ناکامی فرنگی‌کار تازه وارد وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی در رقابتهای انتخابی تیم ملی بار دیگر او را با اما و اگرهای فراوانی در تغییر وزن مواجه ساخت.


 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری مهر، یوسف قادریان به عنوان یکی از مدعیان وزن ۸۵ کیلوگرم در رقابتهای انتخبای تیم ملی به میدان رفت و در نهایت با قبول دو شکست متوالی برابر حبیب اله اخلاقی و حسین نوری از گردونه رقابتها حذف شد.

قادریان که به تازگی با صلاحدید محمد بنا و همکارانش تغییر وزن داده و از ۸۰ به ۸۵ کیلوگرم آمده با سودای رسیدن به المپیک ریو وارد گود شد اما به گفته خود زورش به حریفان نرسید و با ناکامی تشک مسابقات را ترک کرد.

این جوان بااخلاق و سختکوش کشتی فرنگی ایران سال گذشته موفق شد مدال برنز رقابتهای جهانی ۲۰۱۵ لاس وگاس را در وزن ۸۰ کیلوگرم کسب کند اما با توجه به نظر کادر فنی، کمی بعد با تغییر وزن راهی مسابقات قهرمانی آسیا شد. قادریان نخستین حضور رسمی خود در وزن جدیدش را در این میدان قاره ای تجربه کرد، اما در میانه راه با شکست روبرو شد و نتوانست خاطره‌ای خوش را همزمان با تغییر وزن خود رقم بزند.

اما دومین شوک یوسف قادریان در روند تغییر وزنش، شکست در رقابتهای انتخابی بود که جمعه گذشته در برابر بسیاری از تماشاگران و اهالی کشتی رقم خورد. خودش در این خصوص اعلام کرد: "تنها دلیل تغییر وزن و حضور در جمع مدعیانی که از من سنگین تر بودند، شانس حضور در المپیک بود و می خواستم توان خودم را برای رسیدن به این میدان بزرگ محک بزنم. اما برنامه هایم به هم خورد به هیچوجه نتوانستم آنطور که باید و شاید کشتی بیگرم."

قادریان در حالی خود را بین وزن ۸۰ و ۸۵ کیلوگرم می بیند که طی چند ماه گذشته دو بار در وزن جدید متحمل شکست شده و او را برای تغییر وزن دچار شک و تردید کرده است. مطمئنا این جوان آینده‌دار که برنز رقابتهای جهانی و طلا و نقره رقابتهای قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد، یا باید با صلاحدید کادر فنی از تغییر وزن منصرف شود و یا اینکه با تمرین بیشتر، کاری کند که بتواند همپای مدعیان ۸۵ کیلویی بجنگد و جایگاهی تازه بدست آورد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهر

 


 ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top