ماجرای همکاری محرم زینال‌زاده با سینمای ترکیه/ دیر به فجر رسیدم/ دوشنبه 6 اردیبهشت


محرم زینال زاده کارگردان «فردا روز دیگری است» که امروز فیلمش در بازار فیلم جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی‌آید درباره اینکه چطور با سینمای ترکیه همکاری کرد، توضیح داد.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری مهر، محرم زینال زاده کارگردان فیلم سینمایی «فردا روز دیگری است» که قرار است ۶ اردیبهشت و در آخرین روز سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر در بخش بازار فیلم به نمایش درآید درباره تازه ترین اثر خود به خبرنگار مهر گفت: من آخرین نفری بودم که فیلمم را به جشنواره جهانی فجر رساندم و به همین دلیل هیات داوران فرصت دیدن این کار را نداشتند و قرار شد در بخش بازار فیلم به نمایش درآید.

وی افزود: اکثر عوامل «فردا روز دیگری است» از ایران بودند ولی به فراخور محتوای داستان از بازیگران ترک استفاده کردیم. قصه این اثر درباره پدری است که برای یافتن فرزندش به صورت قاچاق با همراهی مهاجران دیگر از مرز عراق به ترکیه می گذرد. چند تنی کشته می شوند و پدر گم می شود و ... .

این کارگردان و بازیگر که سال های زیادی از فعالیت هایش خبری نبود درباره اینکه چطور پس از سال ها تصمیم به کارگردانی گرفته است، گفت: چهار سال پیش فیلمی با مضمون دفاع مقدس با یکی از نهادهای رسمی به طور مشارکتی ساختم خیلی هم خودشان استقبال کردند اما گفتند این فیلم خاص است و فروش نمی کند به همین دلیل به بایگانی رفت.

انتهای پیام /

منبع: خبرگزاری مهر

 
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top