من افسانه‌ام” به نمایشگاه” کتاب تهران می‌رسد”مدیر انتشارات پریان از عرضه ترجمه رمان «من افسانه‌ام» در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

 

 به گزارش آقای تبلیغات فرزاد فربد مدیر انتشارات پریان گفت: امسال با حدود ۴۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهیم داشت که ۵ عنوان از آن‌ها جدید هستند و قرار است برای عرضه در نمایشگاه چاپ شوند.

وی افزود: از ۵ عنوان مذکور، ۳ عنوان مربوط به مجموعه «انتخاب پریان» هستند که عناوین ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ این مجموعه را تشکیل می‌دهند. «افسانه اسلیپی هالو» اثر واشینگتن اروینگ، «کلید سیمین» نوشته هاوارد فلیکس لاوکرفت و «من افسانه ام» از ریچارد متسون، نام کتاب‌ها و نویسندگانشان هستند. با اقتباس از رمان «من افسانه‌ام» چند فیلم سینمایی ساخته شده که آخرین شان فیلمی بود که چند سال پیش با بازی ویل اسمیت ساخته شد.

این مدیر نشر در ادامه گفت: ۲ عنوان جدید دیگری که در نمایشگاه عرضه می‌کنیم، عناوین اول و دوم مجموعه جدیدی هستند که در تدارک چاپش هستم. این مجموعه «ماجراهای میزل استابل» نام دارد که نویسنده اش، یان او ویل بی است و مجلدات آن توسط ساسان گلفر به فارسی ترجمه می شود. «میزل و خشمانه» و «میزل و اژدهاخوان» عنوان دو کتاب اول این مجموعه هستند که به نمایشگاه می رسند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهر ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top