وزنه برداری قهرمانی آسیا/بهرام زاده: سطح مسابقات بسیار بالا بود / یکشنبه 12 اردیبهشت


 


وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران در پیكارهای قهرمانی آسیا گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و اگر من ركوردهای خوبم را در این مسابقات می زدم باز هم صاحب مدال نمی شدم.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری ایرنا، محسن بهرام زاده افزود: با توجه به این كه حدود یك سال از مسابقات به دلیل بیماری گوارشی دور بودم ولی با یك ماه تمرین آمادگی خوبی كسب كردم و برای من كه تازه از وزن 105 كیلوگرم به فوق سنگین آمده ام، شروع خوبی بود.

وی با اشاره به این كه سطح مسابقات بسیار بالا بود،گفت: حریفان همگی از من 20 تا 25 كیلوگرم سنگین تر بودند و در آینده قصد دارم با افزایش وزن بدنم بتوانم در دسته فوق سنگین برای تیم ملی موثر واقع شوم.

محسن بهرام زاده نیز با مجموع 401 كیلوگرم در مجموع مقام هفتم آسیا را كسب كرد.

چهل و ششمین دوره رقابت های قهرمانی وزنه برداری سال 2016 آسیا از 5 اردیبهشت در مجموعه ورزشی ازبكستان شهر تاشكند آغاز شد كه امروز (شنبه) به كار خود پایان داد.

تیم ملی وزنه برداری كشورمان در وزن های 85 ،94 ، 105 و 105+ كیلوگرم توسط (سیدایوب موسوی دونقره) ، (علی هاشمی 2 نقره و یك برنز) ،(محمدرضا براری دوطلا و یك برنز) ،( بهادر مولایی 1 طلا و 1 برنز) در مجموع با (3 طلا، 4 نقره و 3 برنز ) و كسب 500،8 امتیاز تیمی صاحب سكوی نایب قهرمانی آسیا شد.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top