مصوبات یک جلسه بحث‌برانگیز/ «مرکز ارکسترها» رای آورد/ یکشنبه 19 اردیبهشت


چهارمین جلسه شورای هنری ارکسترها در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه با حضور اکثریت اعضا و به ریاست محمد سریر در سالن تشریفات تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری مهر، در این جلسه کلیات قرارداد نوازندگان و ساختار سازمانی پیشنهادی بنیاد رودکی برای مدیریت ارکسترها تحت عنوان «مرکز ار کسترها» که ارکان آن شامل رئیس مرکز، مشاوران و شورای هنری، کمیته فنی کارشناس تدوین برنامه و واحد اجرایی است مورد تایید اکثریت اعضا قرار گرفت.

همچنین بر اساس تصمیم گیری شورای هنری ارکسترها مقرر شد بنیاد رودکی در راستای ارتقای سطح کیفی ارکسترها مقدمات اعزام ۱۲ نفر نوازنده جوان ایرانی به کشور ایتالیا جهت همکاری با ارکستر جوانان جهان را فراهم کند. از دیگر مصوبات جلسه مزبور با نگاه ملی به ارکسترها، برگزاری تور کنسرت شهرهای اصفهان شیراز و... در سال جاری است.

با تصویب کلیات قرارداد نوازندگان، بنیاد رودکی از تاریخ ۱۹ اردیبهشت آمادگی دارد نسبت به انعقاد قرارداد نوازندگان واجد شرایط و مورد تایید شورای هنری اقدام کند.

از جمله وظایف شورای هنری ارکستر ها بررسی تصویب و نظارت بر حسن اجرای کلیه فعالیت ها و برنامه سالانه ارکستر، انتخاب نوازندگان، رهبران، سولیست ها و خوانندگان، تعیین حقوق و مزایای اعضای ارکستر تهیه و تدوین شاخص های کمی و کیفی انتخاب و ارزیابی رهبران و سولیست های مهمان و ... است.

شورای هنری با  التفات دقیق به مسائل حقوقی و اداری در راستای ایجاد امنیت شغلی برای نواز ندگان ارکستر ها تلاش می کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهر
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top