بیمه هیچ کارگر ساختمانی حذف نمی شود/دوشنبه ۳ خرداد

به گزارش آقای تبلیغات معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه ۷۰۰هزار کارگر ساختمانی پشت نوبت بیمه هستند،‌ گفت: بیمه هیچ یک از یک میلیون کارگری که تحت پوشش هستند در سال جاری حذف نمی شود.

 

محمد حسن زدا  در مورد بیمه کارگران ساختمانی افزود: در سال۹۴ مصوب شده بود که دو هزار میلیارد تومان برای تامین منابع بیمه کارگران ساختمانی به سازمان تامین اجتماعی اختصاص داده شود که متاسفانه اینگونه نشد.

 

وی گفت: از اعتبار عنوان شده فقط ۸۰۰ میلیارد تومان پرداخت شد و عملا ما با یک هزار میلیارد و ۲۰۰ میلیارد تومان کمبود مواجه شدیم.

 

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: اگر می خواستیم براساس اعتبار آورده نسبت به بیمه کارگران اقدام کنیم باید تعدادی از کارگران ساختمانی را حذف می کردیم اما به دلیل اینکه کارگران ساختمانی قشر زحمت کشی هستند این کار را نکردیم و بیمه کارگری را قطع نکردیم.

 

زدا با اشاره به اینکه در حال حاضر یک میلیون کارگر ساختمانی تحت پوشش بیمه قرار دارند، گفت: چنانچه در صدور پروانه ساختمانی امسال اتفاقات خوبی رخ دهد می توانیم تعداد بیشتری از کارگران را بیمه کنیم چرا که درصدی از صدور پروانه ساخت به بیمه کارگران اختصاص می یابد.

 

وی اظهار داشت: به کارگران ساختمانی قول می دهیم تعداد آنها در سال جاری کم نمی شود.

 

وی با اشاره به اینکه ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار کارگر ساختمانی پشت نوبت بیمه شدن هستند، گفت: چنانچه کمبود منابع بیمه کارگران تامین شود می توانیم نسبت به بیمه پشت نوبتی ها نیز اقدام کنیم.

انتهای پیام /

منبع: مهر
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top