مهناز افشار: به کمک زنان باردار بد سرپرست می آیم / یکشنبه 9 خرداد

 

مهناز افشاردر چهارمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی آمادگی خود را برای حضور در هر حرکت حمایتی برای زنان باردار بدسرپرست در جهت برخورداری از امکانات خوب، اعلام کرد.

 

به گزارش آقای تبلیغات، مهناز افشار دیروز در چهارمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی در هتل که با حضور جمعی از مسئولان نظام سلامت با محوریت زن، مادر و کودک برگزار شد و به مدت سه روز تا 10 خرداد ماه جاری ادامه دارد،افزود: در این همایش اطلاعات زیادی به دست آوردم چنانکه داشتم برای فرزند دوم برنامه ریزی می کردم که با اطلاعات بیشتری به آن فکر کنم.

وی ادامه داد: من فرزند خودم شیر دادم اما فکر کنم کاش اطلاعات من در زمینه مکمل ها در آن زمان بیشتر بود؛ دخترم سه روز پیش یک ساله شد ؛ هنگامی که تغذیه کودکی در دوران بارداری و شیردهی صحیح باشد نتیجه آن را می توان در آینده دید.

این بازیگر سینما در بخش دیگری از سخنانش گفت: بیایید به فکر مادران بی سرپرست و بدسرپرست باشیم و شرایطی را فراهم کنیم که این امکانات خوب شامل حال آنان نیز شود؛ این کشور به کودکان سالم و باهوش نیاز دارد.

در این همایش از اقبال طاهری ، عزت اسفندیاری و فروغ اعظم طالبان سه بانوی پیشکسوت در حوزه تغذیه و مکمل های غذایی تقدیر شد.

برپایی نمایشگاه مکمل های غذایی و حضور مهناز افشار بازیگر سینما از دیگر حاشیه های این نمایشگاه به شمار می رود.

 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top