روز سوم انتخابی المپیک و سقوط ایران به رده چهارم / چهارشنبه 12 خرداد


رقابتهای والیبال انتخابی المپیک پس از یک روز استراحت در سالن مترو پولیتن شهر توکیو پی گرفته شد و تیم های کانادا، چین، فرانسه و لهستان برابر حریفان خود پیروز شدند.

 

به گزارش آقای تبلیغات، رقابتهای والیبال انتخابی المپیک درحالی روز سوم خود را پشت سر گذاشت که تیم ملی والیبال ایران با شکست برابر فرانسه، از صدر جدول به رده چهارم نزول کرد. لهستان با برد برابر ژاپن صدرنشین شد.

جدال ایران و فرانسه، مهمترین بازی روز سوم بود که با برتری ۳ بر صفر خروس ها خاتمه یافت. فرانسه بعد از باخت غیرمنتظره به لهستان، برابر ایران با برنامه ویژه‌ای ظاهر شد و با سرویس‌های سهمگین بازیکنان ش دریافت های اول تیم ایران را مختل کرد تا بازی را به کناره های آنتن بکشاند. این تیم که در دفاع روی تور بسیار هماهنگ به نظر می رسید با همین حربه ۳ امتیاز از تیم کشورمان گرفت. شاگردان لوزانو بعد از دو روز صدر نشینی به رده چهارم سقوط کردند.

تیم های استرالیا و کانادا نخستین بازی روز سه شنبه را برگزار کردند. دو تیم دیداری سنگین و نزدیک با یکدیگر داشتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ کانادا همراه شد. این نخستین برد کانادا و دومین شکست استرالیا محسوب می شود. کانادا با این برد امیدهای خود را برای کسب سهمیه زنده نگه داشت.

تیم قدرتمند چین در سومین بازی خود در این تورنمنت به مصاف ونزوئلا رفت و با ارایه یک بازی خوب و هماهنگ این تیم را در سه ست متوالی شکست داد. نکته جالب اینکه چینی‌ها در هر ست با اختلاف امتیاز حریف خود را پشت سر گذاشتند تا در معدل امتیاز شرایط خوبی را پیدا کنند. چین در جدول رده بندی نیز بالاتر از ایران قرار گرفت.

تقابل ژاپن و لهستان، آخرین بازی روز سه شنبه بود که در سالن مترو پولیتن برگزار شد. ژاپن امیدوار بود با حمایت هواداران پرشمار خود و نیز ارایه یک بازی ترکیبی از لهستان امتیاز بگیرد که این اتفاق رخ نداد. شاگردان آنتیگا بعد از این برد 3 بر صفر به صدر جدول رده بندی صعود کردند.

 

 

 

جدول رده‌بندی رقابتهای انتخابی المپیک در پایان روز دوم:

Description: C:\Users\8\Desktop\Untitled.png

 

نتایج دیدارهای روز سوم:

* استرالیا ۲ - کانادا ۳ (۱۹ - ۲۵، ۲۶ - ۲۴، ۲۵ - ۲۰، ۲۷ - ۲۹ و ۱۱ - ۱۵)

* چین ۳ - ونزوئلا صفر (۲۵ - ۱۶، ۲۵ - ۱۸ و ۲۵ - ۱۵)

* ایران صفر - فرانسه ۳ (۲۰ - ۲۵، ۱۸ - ۲۵ و ۲۲ - ۲۵)

* لهستان ۳ - ژاپن صفر (۲۵ - ۲۲، ۲۵ - ۱۶ و ۲۵ - ۲۳)

 

برنامه دیدارهای روزچهارشنبه:
*
ونزوئلا - کانادا، ساعت ۵:۴۰
*
فرانسه - استرالیا، ساعت ۸:۲۵
*
چین - لهستان، ساعت ۱۱:۱۰
*
ژاپن - ایران ، ساعت ۱۴:۴۵

انتهای پیام/

منبع: مهر 


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top