رقابت «بادیگارد» و «ایستاد در غبار» در جشنواره فیلم مقاومت / چهارشنبه 26 خرداد

با پایان زمان‌بندی اعلام شده از سوی دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در بخش مسابقه سینمای ایران، 31 عنوان فیلم سینمایی متقاضی حضور در این دوره جشنواره شدند و فرم پر کردند.

به گزارش آقای تبلیغات ،  31 فیلم سینمایی متقاضی حضور در بخش سینمای ایران چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت شدند که در میان آنها تازه ترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا و بهترین فیلم جشنواره فجر سال گذشته به چشم می خورد.

هیات انتخاب جشنواره چهاردهم مقاومت از میان فیلم‌های سینمایی متقاضی که این آثار براساس موضوعات پانزده‌گانه اعلام شده از سوی جشنواره آثار بخش مسابقه و خارج از مسابقه را انتخاب خواهند کرد.

از جمله آثار متقاضی حضور در جشنواره فیلم مقاومت می توان به «مزار شریف» عبدالحسن برزیده، «تا آمدن احمد» صادق صادق دقیقی، «دلبری» سیدجلال اشکذری، «سیانور» بهروز شعیبی، «آوازهای سرزمین من» عباس رافعی، «حکایت عاشقی» احمد رمضان زاده، «پینوکیو و عامو سردار» سیدرضا صافی، «ماهی سیاه کوچولو» مجید اسماعیلی، «جشن تولد» عباس لاجوردی، «اروند» پوریا آذربایجانی، «نفس» نرگس آبیار، «هیهات» هادی نائیجی-هادی مقدم دوست-روح‌اله حجازی-دانش اقباشاوی، «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا و «ایستاده در غبار» محمد حسین مهدویان اشاره کرد.

در بخش مسابقه سینمای ایران پنج عنوان جایزه تخصصی، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار، به همراه جایزه برای بهترین فیلم، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار، به همراه جایزه برای بهترین کارگردانی، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار، به همراه جایزه برای بهترین فیلمنامه، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار، به همراه جایزه برای بهترین بازیگر و تندیس جشنواره و دیپلم افتخار، به همراه جایزه برای بهترین جلوه های ویژه پیش بینی شده است.

شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به منظور حمایت و کمک به فیلم‌های سینمایی حوزه دفاع مقدس و مقاومت مصوب کرد، از فیلم‌های سینمایی که به بخش مسابقه جشنواره راه پیدا کنند و برای اولین‌بار در جشنواره رونمایی شوند تا مبلغ دو میلیارد ریال در نمایش عمومی حمایت خواهد شد.

حمایت دو میلیارد ریالی از اکران فیلم‌های سینمایی رونمایی شده در جشنواره بین‌المللی مقاومت در قالب خرید بلیت، اختصاص بیلبردهای تبلیغاتی و حمایت از پخش تیزر فیلم مربوطه خواهد بود.

چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اواسط شهریور ماه همزمان با هفته دفاع مقدس در تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : ایرنا 
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top