موفقییت فیلم " دختر" در جشنواره مسکو / شنبه 12 تیر

شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران و شورای مرکزی انجمن طراحان فیلم سینمای ایران در پیام های جداگانه ای موفقیت فیلم «دختر» در جشنواره فیلم مسکو را به رضا میرکریمی تبریک گفتند.

به گزارش آقای تبلیغات ، در پیام شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران آمده است: همکار گرامی جناب آقای رضا میرکریمی، شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران موفقیت فیلم سینمایی «دختر» در سی و هشتمین جشنواره فیلم مسکو ودریافت سه جایزه مهم این جشنواره را به شما و سینمای ایران تبریک می گوید.

در پیام دیگری که از سوی شورای مرکزی انجمن طراحان فیلم سینمای ایران منتشر شده نیز آمده است: جناب آقای رضا میرکریمی، موفقیت فیلم سینمایی دختر را در جشنواره مسکو به شما و دیگر همکارانتان تبریک می گوییم.

فیلم «دختر» از جشنواره بین المللی فیلم مسکو جایزه بهترین فیلم و جایزه فدراسیون سینماگران روسیه را دریافت کرد. همچنین فرهاد اصلانی برای بازی در فیلم «دختر» توانست جایزه بهترین بازیگر اصلی مرد را از این رویداد از آن خود کند.

جشنواره بین المللی فیلم مسکو یکی از معتبرترین رویدادهای فرهنگی هنری در جهان است که امسال سی و هشتمین دوره آن از تاریخ سوم تا ۱۰ تیر ماه برگزار شد. در این دوره از جشنواره فیلم سینمایی «دختر» نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه این رویداد بود.

انتهای پیام/

منبع : مهر
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top