بازاریابی اینترنتی هتل ها

بازاریابی اینترنتی هتل ها


مدیران هتل نه تنها به خدمات مهمانداری، مدیریت اتاق ها، میزان دسترسی و قیمت گذاری احتیاج دارند بلکه هم اکنون باید برای مهمان هایی که در کانال های ارتباطی و اینترنتی جدیدی که هر روزه بیشتر رواج می یابند نیز به رقابت بپردازند. بنابراین بسیاری از مدیران هتل از خود این سوال را می پرسند که چگونه می توانند برند خود را به طور اینترنتی گسترش دهند؟

راحت ترین انتخاب این است که کارمندان بیشتری استخدام نمایند اما این یک راه حل موقتی می باشد زیرا تقاضاهای اینترنتی غیر قابل توقف است و این مشکل رشد خواهد کرد. راه حل اصلی برای این مشکل مهم و پیچیده، بازاریابی اینترنتی و ابزارهایی جهت ارائه تجارب مهمانان هتل مورد نظر و آمادگی هتل ها جهت تقاضاهای آینده بازاریابی اینترنتی می باشد. همانطور که خلاقیت در تکنولوژی بر استراتژی های بازاریابی اثر می گذارد، بازاریابی اینترنتی موفقیت آمیز هتل ها نیز موجب افزایش فرصت ها می گردد.با آقای تبلیغات همراه باشید.

بنابراین بازاریابی اینترنتی هتل ها جهت دستیابی به مشتریان مرتبط و شکل دهی مجدد به استراتژی بازاریابی جهت تاثیرگذاری بهتر می باشد.

در عصر دیجیتال شرکت ها می بایست از بازاریابی مرسوم فاصله گرفته و عملکردهای خود را متناسب با نیازهای مهمانان در نظر بگیرند و به سوی پیشرفت روز افزون حرکت نمایند در حالی که هزینه های خود را نیز کنترل می کنند. با بکارگیری بازاریابی اینترنتی هتل ها شرکت ها با استفاده همزمان از استراتژی و عملکرد درست قادر به ارائه پیشنهادهای مناسبی به میهمانان خواهند بود.

 

استراتژی های بازاریابی اینترنتی هتل ها:

      وب سایت و موتورهای رزرو هتل: قطعاً این مورد برای شما موضوع جدیدی نیست اما وب سایت هتل شما بهترین  فرصتی است که می توانید مهمانان را علاقه مندکرده و فروش خود را افزایش دهید.

به طور متوسط مهمانان 6 دقیقه را در وب سایت هتل ها صرف می نمایند. 6 دقیقه فرصت خوبی جهت علاقه مند کردن مهمانان آتی خود به تصاویر جذاب، توضیحات خوانای اتاق ها و پیشنهادهای موثر می باشد که رزرو اتاق ها را راحت و قابل پیش بینی می نماید . ویدیو را بخشی از استراتژی خود قرار دهید و توسط آنها مهمانان خود را هیپنوتیزم کنید. بنابراین از آخرین دفعه که وب سایت خود را به روز رسانی کردید چه مدت می گذرد؟ اگر پاسخ شما بیش از 2 سال پیش می باشد وب سایت تان می تواند بسیار بهتر از قبل شود.

 

    60% از بازدیدکنندگان در پی مسافرت های تفریحی هستند: بنابراین مدیریت سطح مشاوران سفرها، داشتن ظاهری حرفه ای در صفحات اجتماعی و ایجاد اشتیاق در بازدیدکنندگان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و جهت انتقال پیام خود اطمینان حاصل کنید که تجارب خوب میهمانانتان ذکر شده و به اشتراک گذاشته می شوند. ایمیل را نیز فراموش نکنید زیرا همچنان مکانیزم گسترده و موثری جهت اشتراک گذاری ایده های سفر است.

 

     کاربران موبایل خواستار محتوای بهینه سازی شده می باشند: طبق تحقیقات گوگل 19% از کل جستجوهایی که در خصوص هتل ها صورت می پذیرد توسط موبایل ها میباشند. کاربران موبایل در پی آدرس، شماره تلفن و رزرو اتاق هستند بنابراین تمامی این مطالب می بایست بهینه سازی شده باشند.

 

    خلاقیت در کمپین های بازاریابی: این مورد نیازمند یادگیری ابزار جدید یا استخدام کارمندان جدید نیست بلکه در خصوص استفاده مناسب از آنها می باشد بنابراین ابزار خود را طوری انتخاب نمایید که با هزینه کم و خلاقیت بالا همراه باشد. با آقای تبلیغات همراه باشید.

 

     مدیریت کانال های اجتماعی: هتل ها می بایست توسط محتوایی مرتبط و ترغیب کننده با مخاطبان خود در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنند که این ارتباط می تواند با تصاویر، ویدیو یا مقالات ایجاد شود .یکی از بزرگترین چالش هایی که بسیاری از هتل ها با آن روبرو می شوند راه های خلاقانه جهت ترغیب و علاقه مند کردن کاربران است. در نهایت استراتژی موفقیت آمیز بازاریابی اینترنتی هتل ها می بایست تجارب بسیار خوب و تاثیرگذاری را به مهمانان ارائه دهد که توسط بسترهای بازاریابی به تحقق می پیوندد . مهم نیست از چه ابزاری استفاده می کنید چیزی که حائز اهمیت است استفاده صحیح از استراتژی و آماده سازی هتل ها برای تقاضاهای آینده می باشد.

      مزایای استفاده از بازاریابی اینترنتی هتل ها

  •  به کاهش هزینه های رزرو کمک می نماید.
  • موجب افزایش دارایی می گردد.
  • به شما کمک می کند روش ها و استراتژی های نامناسب را به سرعت حذف نمایید.
  • قادر خواهید بود همه چیز را تحت کنترل داشته و اندازه گیری نمایید.

  .....

 

تهیه و ترجمه واحد دیتای سمین

منبع : 

http://www.guestcentric.com/

http://blog.milestoneinternet.com/


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top