ویدیوهای 360 درجه‌ی Facebook / دوشنبه 21 تیر

 به گزارش آقای تبلیغات :

چه کسی پنیر بزرگ‌تر را جابه‌جا کرده است؟

شرکت‌ها ویدیوهای 360 درجه‌ی جالبی می‌سازند و باعث تعجب تماشاچیان می‌شوند. در این مقاله پنج مورد از خلاق‌ترین نمونه‌ها را مشاهده می‌کنید.

Facebook در سپتامبر 2015، ویدیوهای 360 درجه‌ی خود را معرفی کرد و از آن زمان تا به حال این امکان، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. کاربران Facebook اکنون می‌توانند با گوشی یا لپ‌تاپ در مکان‌های مختلف –جغرافیایی و خیالی حضور داشته باشند.

 

 National Geographic:  استادان داستان‌سرایی

National Geographic شیوه‌های داستان‌سرایی خارق‌العاده‌ی خود را به  ویدیوهای 360 درجه‌ی Facebook برده است و ماجراهای تصویری را به شکلی جدید روایت می‌کند. آن‌ها چند تجربه‌ی سه بُعدی 360 درجه را همراه با یک متن کوتاه آموزشی منتشر کرده‌اند؛ یک تجربه‌ی سرگرم‌کننده که یادگیری را به فعالیتی جذاب تبدیل می‌کند.

 

Game of Thrones  :سفر به وستروس (Westros)

تیم Game of Thrones کمپانی HBO بلد است محتوایی را تولید کند که هوادارانشان دوست داشته باشند... از تیزرهای پرمخاطب گرفته تا تولید محتوای اوریجینال و به نظر می‌رسد که این روش موثر بوده است: این مجموعه در حال حاضر 19 میلیون طرفدار در Facebook دارد؛ فقط 3 میلیون افزایشِ طرفدار در فصل 5 مجموعه. طرفداران این مجموعه با ویدیوهای 360 درجه‌ی Facebook می‌توانند همراه با شنیدن موسیقی تیتراژ مجموعه گشتی در Westros بزنند.

 

Visit Florida  :زیر دریا

همان‌طور که لوکا دلپانو، نایب رییس هتل‌های زنجیره‌ای Shangri La، در کنفرانس شبکه‌های اجتماعی Engage 2016 این مساله را مطرح کرد، تکنولوژی با اجازه دادن به شرکت‌ها به خلق محتوای شخصی‌سازی‌شده برای میهمانان، صنعت گردشگری را متحول کرده است. Visit Florida منبع رسمی توریسم ایالت فلوریدا است. آن‌ها با ویدیوهای 360 درجه‌ی facebook به بازدیدکنندگان احتمالی نشان می‌دهند، در سفرهای خود با چه جذابیت‌هایی رو به رو خواهند شد. در این ویدیو Visit Florida تماشاچیان را به غواصی در اعماق آب‌ها می‌برد، دسته‌های ماهی‌ها را به نمایش می‌گذارد و غارهای مخفی را کشف می‌کند.

 

NASA:  سفری 360 درجه به سیاره‌ی دیگر

ورونیکا مک‌گرگور مدیر شبکه‌های اجتماعی و اخبار NASA در کنفرانس Engage 2016 مساله‌ی مهمی را مطرح کرد: «آدم آهنی نباشید». مریخ‌‌نورد Curiosity با انتشار توییت‌های منظم درباره‌ی مریخ، این نصیحت را جدی گرفته است (این توییت‌ها از زبان اول شخص روایت می‌شوند) و حالا NASA با ویدیوهای 360 درجه‌ی Facebook استراتژی شبکه‌های اجتماعی خود را به سیاره‌ی دیگری برده است. به جای شروع یک سفر به مریخ (که به طور متوسط 260 روز طول می‌کشد)، بازدیدکنندگان می‌توانند سیاره‌ی سرخ را با کلیک موس یا کج کردن گوشی هوشمند خود ببینند. با این ویدیوها لازم نیست برای رفتن به یک سفر ماجراجویانه‌ی فضایی، آموزشهای فضانوردی ببینید.

Red Bull: ورزش‌های خطرناک بدون ریسک

Red Bull با نمایش ورزش‌های خطرناک، استفاده از ویدیوهای 360 درجه‌ی facebook را وارد مرحله‌ی تازه‌ای کرده است. در این ویدیو شما به خطرکردن معتاد می‌شوید و در یک دره‌ی برفی با سرعت پایین می‌روید. به لوگوی Red Bull روی چترهای نجات توجه کنید. Red Bull استاد مرتبط کردن ورزش‌های ماجراجویانه به برند خود است.

 

کلام آخر

ویدیوهای 360 درجه‌ی Facebook باعث شده شرکت‌ها بتوانند با خلق تجربیات مرتبط با فعالیت خود، مخاطبان را با روش‌های خلاقانه‌ای جذب کنند. تجربه‌های مجازی همه‌گیر شده است و به شرکت‌ها اجازه می‌دهد راه خود را در سر و صدای موجود در شبکه‌های اجتماعی باز کنند و رابطه‌ی خود را با مشتریان بهبود ببخشند.

انتهای پیام/

منبع: ام بی ای نیوز


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top