خداحافظی با آلاینده ها تا شنبه ی برفی

بر اساس گزارشات بخش محیط زیست سایت دکتر حسین ناصری درباره وضعیت آب و هوای منطقه: در هوای امروز تهران مقادیری آلاینده وجود دارد اما بعد از ظهر وزش باد را خواهیم داشت

همین واسطه هوا جا به جا شده و از میزان آلاینده‌ها کاسته می‌شود. روز شنبه نیز شاهد بارش برف و باران در پایتخت خواهیم بود

شنبه تهران برفی می‌شود

وی در ادامه با اشاره به شروع بارش‌های پراکنده برف و باران در کشور گفت: امروز پراکنده بارش باران و برف را در شمال شرق داریم و سایر مناطق کشور جوی آرام را  پشت سر خواهد گذاشت.

همانطور که از قبل نیز اعلام کردیم جمعه سامانه بارشی بعدی از سمت غرب وارد کشور می‌شود. جمعه شب شمال‌غرب و غرب بارش پراکنده برف و باران را دارند.

گودرزی افزود: روز شنبه بر میزان بارش برف و باران افزوده می‌شود و گستره آن شمال‌غرب، غرب و جنوب است و استان‌های تهران، قزوین، البرز، قم، زنجان و سواحل دریای خزر ادامه پیدا می‌کند. در این مناطق شاهد کاهش دما خواهیم بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: یکشنبه این سامانه بارشی به سمت شرق رفته و در نیمه غربی از میزان بارش‌ها کاسته خواهد شد. به همین دلیل در شمال شرق، شرق و استان‌هایی مانند گلستان، مازندران و سمنان شاهد بارش برف و باران خواهیم بود.

گودرزی ادامه داد: دوشنبه بعد از ظهر این سامانه از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود. در این روز دریای خزر مواج پیش‌بینی شده است.

وی در خصوص دمای استان‌های کشور، گفت: امروز کمینه مهرآباد تهران به ۱ درجه و پیشینه آن به ۱۰ درجه خواهد رسید. در سراب دمای هوا به ۱۶ درجه زیر صفر و هشترود دمای ۱۴ درجه زیر صفر را تجربه کرد. گرم‌ترین نقطه ایران نیز با دمای ۲۵درجه بالای صفر جزیره ابوموسی است.


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top