فرزانه فصیحی رکورد شکست؛ کسب قهرمانی۶۰ متر استانبول با ۷.۲۵ ثانیه

بر اساس گزارش بخش ورزشی سایت دکتر حسین ناصری اعلا شد ، فصیحی پیش از این در مسابقات ۶۰ متر داخل سالن آزاد صربستان با زمان ۷ ثانیه و ۲۹ صدم سهمیه حضور در مسابقات جهانی داخل سالن را کسب کرده بود.

در پی قهرمانی فرزانه فصیحی در مسابقات ترکیه، کاربردان شبکه های اجتماعی با تبریک به وی از مسئولان ورزشی ایران انتقاد کردند.

در پی رکورد شکنی فرزانه فصیحی در مسابقات صربستان که به هزینه شخصی‌اش انجام شده بود، فدراسیون دو‌ومیدانی ایران با ارسال ایمیلی به فدراسیون دوومیدانی صربستان خواستار تایید رکورد فصیحی شده بود که همین اقدام انتقادات زیادی به دنبال داشت.

پس از این ماجرا ایرج عرب، سرپرست فدراسیون دوومیدانی ایران با رد این ادعا که فدراسیون خواستار ابطار رکورد فصیحی در صربستان شده است گفت:‌ «درباره ایمیل ارسالی فدراسیون ایران به صربستان باید بگویم چنین چیزی نیست. اینکه گفته شده است ما خواستار ابطال رکورد فصیحی شده‌ایم، صحت ندارد. ادبیات ایمیل اول خوب نبود و بر این اساس یک ایمیل دیگر فرستادیم که فدراسیون صربستان نیز به سادگی پاسخ داد و مشکلی وجود ندارد. هدف از ارسال ایمیل به صربستان، پیگیری مسئله رکورد است.»

ایرج عرب سپس افزوده است که فردی در فدراسیون بدون هماهنگی با وی درخواست ابطال نتیجه فصیحی را کرده است که مورد موافقت ما نبوده است.

کاربردان شبکه های اجتماعی این بار با انتشار ویدئوی قهرمانی فرزانه فصیحی و همچنین تابلوی نتایج که قهرمانی فصیحی را در استانبول نشان می دهد خطاب به فدراسیون دوومیدانی نوشته اند که دیگر نیاز به ارسال ایمیل برای تایید رکورد او نیست.


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top