رودخانه های غرب ایران در آستانه طغیان

به گزارش سایت دکتر حسین ناصری و به نقل از تسنیم، سحر تاجبخش، رئیس سازمان هواشناسی ایران با اشاره به این‌ که به احتمال زیاد در اغلب رودخانه‌های غرب این کشور شاهد طغیان باشیم، اظهار کرد: تمهیدات لازم به‌ منظور پیشگیری از مخاطرات احتمالی، توسط دستگاه‌های مسوول، اندیشیده شده باشد

وی افزود: در تهران آب‌گرفتگی معابر عمومی را قطعاً خواهیم داشت و بر اساس گزارش‌های غیررسمی، در استان البرز و ساوجبلاغ، طغیان رودخانه را داشتیم و پیش‌بینی می‌کنیم در طالقان نیز طغیان رودخانه را شاهد باشیم. ضمن این‌ که در منطقه دیزین برف خوبی به زمین نشسته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ایران با بیان این‌ که طبق پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی انتظار داریم، شرایط بحرانی را در استان‌های اعلام شده تا صبح امروز داشته باشیم، تصریح کرد:‌ امروز به‌تدریج در استان‌های غربی شاهد کاهش بارش‌ها خواهیم بود. از ظهر امروز نیز از شدت بارش‌ها در تهران کاسته خواهد شد و تمرکز سیستم در بخش‌های شمال‌ شرق کشور خواهد بود؛ سواحل شمالی کشور نیز درگیر این بارش‌ها خواهند بود ولی شرایط ما در این استان‌ها بحرانی نیست.

تاجبخش بیان کرد: بحران اصلی در استان‌های لرستان، غرب ایلام، شمال چهارمحال‌ و‌ بختیاری و شمال‌ شرق خوزستان به‌ خصوص محدوده سد دز خواهد بود.


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top