پزشک پرسپولیس:سعی می کنیم بشار و آقایی را به بازی با الشارجه برسانیم

پزشک پرسپولیس:سعی می کنیم بشار و آقایی را به بازی با الشارجه برسانیم

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا حقیقت درباره آخرین وضعیت و اقدام کادر پزشکی پرسپولیس برای رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: تیم پزشکی با تمام سعی و تلاش خود سعی داشته و دارد که بهترین سرویس را به بازیکنان ارائه بدهد. بحث تغذیه خیلی برای ما حائز اهمیت است و هر روز با مسئولان هتل درباره غذای بچه ها جلسه داریم و سعی می کنیم تا جایی که امکان دارد غذای بازیکنان به نحوی باشد که بتواند نیاز آنها را برای بازی های فشرده تامین کند.

وی درباره ریکاوری بازیکنان گفت: سعی کردیم با اقدام های تخصصی هرچه سریع تر بازیکنان را ریکاوری و آماده بازی بعدی کنیم اما با توجه به نزدیکی بازی ها به هم آسیب دیدگی های جسمانی و عضلانی جزو جداناشدنی فوتبال است.

پزشک پرسپولیس با اشاره به بازیکنان مصدوم این تیم توضیح داد: متاسفانه عیسی آل کثیر در جریان بازی با التعاون دچار مشکل انگشت پا شد که با توجه به نیاز تیم با تمهیدات درنظر گرفته شده در دیدار با الدحیل در اختیار تیم بود. سعی داریم برای بازی بعدی هم وی در اختیار تیم پرسپولیس باشد.

حقیقت درباره آخرین وضعیت سعید آقایی گفت: وی در بازی با التعاون از ناحیه عضله کشاله ران دچار کشیدگی شد که موارد تشخیصی در سریع ترین زمان انجام شد. کادر پزشکی مشغول کار کردن روی آقایی است و سعی می کنیم در بازی آینده وی در اختیار تیم قرار بگیرد.

وی درباره بحث کرونا عنوان کرد: قبل از ورود به قطر به فاصله سه روز دو تست کرونا داشتیم که خوشبختانه جواب تست تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی منفی بود. پس از ورود به قطر هم در همان فرودگاه این تست تکرار شد و پنج روز بعد هم در هتل تست دادیم. حتما یک بار دیگر به احتمال فراوان امروز تست می گیریم و قبل از بازگشت به ایران بار دیگر تست کرونا خواهیم داد. البته احتمال دارد تست دادن را در زمان بازگشت به ایران در فرودگاه امام خمینی هم تکرار کنیم.

پزشک تیم پرسپولیس درباره پروتکل های بهداشتی در قطر گفت: ماسک زدن در داخل هتل اجباری است. سعی کردیم مواد ضد عفونی و ماسک را در اختیار بازیکنان و کادرفنی قرار بدهیم. رعایت فاصله اجتماعی جزو لاینفک این قوانین است. حتی بچه ها برای عکس گرفتن باید فاصله را رعایت کنند. در ابتدای ورودمان سعی شد غذا را به شکل پک در اختیار اعضای تیم قرار بدهند تا احتمال انتقال ویروس کرونا در زمان سرو غذا به حداقل برسد.  

حقیقت ادامه داد: در روزهای بعد با تمهیداتی که در نظر گرفتیم سعی کردیم غذا را داخل بوفه به بچه ها ارائه بدهیم که پس از به وجود آمدن مشکلاتی غذا روی میز برای بازیکنان سرو می شود. کروناشرایطی ایجاد کرده که مجبوریم برخی استانداردها را رعایت کنیم ویروس مشکلی برای بازیکنان ایجاد نکند.

وی اضافه کرد: برای انتقال اعضای تیم به استادیوم سعی شده حداقل از دو اتوبوس استفاده شود و کادر اجرایی تیم هم با اتومبیل مجزا به محل استادیوم و تمرین می روند. ضمن اینکه حتما هر روز باید علائم بازیکنان بررسی و به AFC گزارش داده شود. با تمام این کارها سعی می کنیم حداقل آسیب درباره کرونا به بازیکنان برسد.

پزشک تیم پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بشار رسن گفت: وی در زانوی خود احساس ناراحتی می کرد و برای اینکه ریسکی به وجود نیاید امروز اقدام های تشخیصی برای بشار انجام شد. قول می دهیم رسن را هم به دیدار با الشارجه برسانیم تا کادرفنی دغدغه ای نداشته باشد. Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top