پرسپولیس ایران - السد قطر؛ نبرد با حریف لالیگایی؛ در انتظار دربی ایرانی درآسیا

پرسپولیس ایران - السد قطر؛ نبرد با حریف لالیگایی؛ در انتظار دربی ایرانی درآسیا

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل ازخبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس با ارایه یک بازی زیبا، هجومی و تاکتیکی تیم شارجه امارات را با 4 گل شکست داد و به جمع 16 تیم برتر آسیا راه پیدا کرد. سرخپوشان یکشنبه در قطر به مصاف السد می‌روند تیمی که از نظر امکانات مالی و سخت افزاری یکی از بهترین تیم های فوتبال آسیاست. حضور ژاوی هرناندز ستاره  اسبق بارسلونا روی نیمکت السد نشان می‌دهد که این تیم چه بلند پروازی‌ها و جاه طلبی‌هایی در برنامه هایش دارد.

پرسپولیس اما با تکیه بر نیروی انسانی با انگیزه و بازیکنان مستعد به دنبال پیروزی مقابل السد قطر است. دو تیم دو فصل پیش مقابل یکدیگر صف آرایی کردند و آن زمان ژاوی کاپیتان تیم السد بود و قبل از مسابقه دو تیم در ورزشگاه آزادی از ژاوی نیز تقدیر کردند و در نهایت این تیم قدرتمند تسلیم توانایی جوانان ایرانی شد.

یحیی گل محمدی و همکارانش در کادرفنی اگر مثل بازی با شارجه به خوبی حریف را آنالیز کنند شکست دادن السد برای سرخپوشان با انگیزه ایران دور از دست نخواهد بود. البته نباید فکر کرد که السد حریفی آسان و از پیش بازنده است. ژاوی هوشمندانه به نفرات اصلی خود مقابل سپاهان استراحت داد و نفراتی مثل بونجاح مهاجم زهردارش، هیدوس، تاباته، مایکون و... استراحت داد تا آنها با انرژی و بدون خستگی مقابل پرسپولیس قرار بگیرند. نباید تصور کرد شکست تیم ژاوی مقابل سپاهان به دلیل ضعف السد بوده بلکه این تیم با نفرات ذخیره اش مقابل زردپوشان ایرانی بازی کرد. 

پرسپولیس هم در بازی با شارجه به بلوغ تاکتیکی رسید و بازیکنان جدید تقریبا با تیم هماهنگ شده اند. احسان پهلوان با درخشش در آن بازی توانایی هایش را به رخ کشید. عیسی آل کثیر هم پایش به گلزنی باز شده و نفرات قدیمی هم به آمادگی کامل رسیده اند. وحید امیری و حتی عبدی نشان دادند که چقدر عطش برای خوب بازی کردن در پرسپولیس دارند.

دیدار پرسپولیس با تیم لالیگایی السد قطر یک بازی هیجان انگیز است و می توان گفت برنده این مسابقه می تواند یکی از شانس های مسلم فینالیست شدن باشد البته اگر پرسپولیس و استقلال بتوانند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسند شاهد یکی از تاریخی ترین دربی های فوتبال ایران و آسیا خواهیم بود. دیداری که می تواند باردیگر پتانسیل بالای فوتبال باشگاهی ایران را به همه دنیا نشان بدهد. Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top