آخرین وضعیت حسینی در ترابزون؛ دست رد به پیشنهاد نجومی از چین و روسیه

آخرین وضعیت حسینی در ترابزون؛ دست رد به پیشنهاد نجومی از چین و روسیه

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از  خبرگزاری فارس، سایت «دامگا» ترکیه امروز در گزارشی به آخرین وضعیت مجید حسینی، مدافع ملی پوش کشورمان در ترکیب تیم ترابزون اسپور پرداخت.

این رسانه ترکیه نوشت: مجید حسینی در سال 2018 از استقلال با قرارداد دوساله به ترابزون آمد. او در اولین فصل حضورش عملکردی درخشان داشت و پیشنهادهای اروپایی داشت ولی ترجیح داد در ترابزون بماند.

حسینی در دومین فصل حضورش یعنی فصل 2019-2020 نتوانست عملکرد خیلی خوبی داشته باشد و مصدومیتش باعث شد تا ترکمان جانشین او در ترکیب اصلی ترابزون اسپور شود. همچنین کارت قرمزی که در بازی با آنالیا اسپور دریافت کرد به شایعات جدایی اش بیشتر دامن زد.

از ماه گذشته بنا به گزارش های رسیده حسینی از باشگاه سمپدوریا پیشنهادی 2 میلیون یورویی دریافت کرد ولی باشگاه ترابزون خواهان 4 میلیون یورو شد. در نهایت پرونده انتقالش به این تیم ایتالیایی بسته شد.

در جدیدترین پیشنهادها حسینی از روسیه و چین پیشنهادهای خوبی دریافت کرد. دستمزد 2 میلیون یورویی روی میز مدافع ایرانی گذاشته شد ولی حسینی ترجیح داد تمام آنها رد کند چون دوست دارد به یکی از لیگ های معتبر اروپایی انتقال شود. این بازیکن ایرانی با وجود شایعات زیادی احتمال جدایی اش به نظر در این فصل هم در ترابزون اسپور ماندگار است.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top