خلیل زاده جزو چهار مدافع تاثیرگذار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

خلیل زاده جزو چهار مدافع تاثیرگذار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از خبرگزاری فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا یک روز مانده به برگزاری مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منظقه غرب به معرفی 4 مدافع در این مرحله پرداخت که می توانند برای تیمهایشان تاثیرگذار باشند. شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس جزو 4 مدافع تاثیرگذار این مرحله قرار گرفت. 

سایت AFC درباره مدافع پرسپولیس نوشت: با وجود رسیدن سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس به اواخر دهه 30 سالگی، خلیل زاده در طول یک سال گذشته به عنوان مدافع قابل اعتماد پرسپولیس شناخته شده است. تاثیرگذاری او تنها در خط دفاع نیست بلکه با به ثمر رساندن گل های مهم در خط حمله هم نقش آفرینی می کند.

در لیگ قهرمانان آسیا 2019 ، خلیل زاده دو بار برای پرسپولیس گلزنی کرد. هر دو در برابر الاهلی سعودی بود. گل قیچی برگردان خلیل زاده در هفته سوم از یادها نرفته است. این گل توسط هواداران به عنوان بهترین گل مرحله گروهی انتخاب شد. در رقابت های امسال مدافع 31 ساله تعداد گل هایش را به عدد 2 رسانده است. او در هفته سوم لیگ قهرمانان مقابل التعاون گلزنی کرد. همچنین در هفته ششم در پیروزی 4 بر صفر مقابل شارجه امارات اولین گل را به ثمر رساند.

خلیل زاده یکی از دو بازیکنی است که تاکنون 630 دقیقه مسابقات را در کنار جلال الدین مشاریپوف از پاختاکور بازی کرده است. این مدافع در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 بیشتر از هر بازیکن دیگری در بین چهار باشگاه باقیمانده ضربه سر زده(13 بار) است. Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top