کاهش حضور دانش‌آموزان زنجانی در مدارس

کاهش حضور دانش‌آموزان زنجانی در مدارس

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از ایسنا در گفت وگو با ابراهیم رفیعی با اشاره به رسیدگی اسناد مالی مدارس، اظهار کرد: سه نوبت سرانه بهداشتی به مدارس واریز شده است. تاکنون برای هر دانش‌آموز نزدیک به ۱۲ هزار تومان به حساب مدارس در اینخصوص واریز شده است. همچنین در راستای تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده، تفاهم‌نامه برای خرید مستقیم مواد بهداشتی از شرکت‌های طرف قرارداد به صورت ارزان و با تخفیف‌های مناسب منعقد شده است که مدیران مدارس با هماهنگی ادارات مربوطه خود نسبت به خرید و تهیه این مواد بهداشتی اقدامات و پیگیری‌های لازم را به عمل آورند.

این مسئول با اشاره به نتایج بازدیدهای مستمر از مدارس، ادامه داد: در بسیاری از مدارس، حضور دانش‌آموزان کمتر شده است و باید مدیران مدارس در تهیه مواد ضدعفونی‌کننده با توجه به نیاز و شرایط مدرسه اقدام کنند تا از هزینه‌های اضافی جلوگیری شود.

رفیعی تصریح کرد: شرایط حضور دانش‌آموزان مشخص و تثبیت شده است. از این به بعد باید مسائل آموزشی، پرورشی و تربیتی در اولویت قرار گیرد. مدیران و معلمان نسبت پیگیری امورات آموزشی، بودجه‌بندی دروس، ارزیابی مستمر دانش‌آموزان با توجه به شرایط دانش‌آموزان چه در کلاس‌های حضوری و یا در شبکه شاد اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان یادآور شد: با توجه به راه‌اندازی دو مرکز تولید محتوا در هر منطقه، مدیران مدارس در صورت نیاز به محتوای آموزشی از این مراکز نسبت به تهیه و توزیع محتوای آموزشی در بین دانش‌آموزان اهتمام کنند. علاوه‌ بر آن، مدیران و معلمان مدارس باید همه تلاش خود را در راستای ایجاد فضایی آرام و بدون استرس جهت حضور دانش‌آموزان در کلاس‌های آنلاین و در صورت نیاز کلاس حضوری به کار گیرند.

وی با اشاره به مشکلات شبکه شاد، خاطرنشان کرد: مشکلات مربوط به شبکه شاد از مناطق احصا شده و به وزارت انعکاس یافته است که امیدواریم در روزهای آتی با به‌روزرسانی آن مشکلات موجود مرتفع شود.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top