تعیین تکلیف وضعیت تحصیلی مدارس دارای افراد مشکوک یا مبتلا به ویروس کرونا

تعیین تکلیف وضعیت تحصیلی مدارس دارای افراد مشکوک یا مبتلا به ویروس کرونا

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از گروه جامعه خبرگزاری فارس: با توجه به‌ضرورت نحوه مدیریت صحیح کلاس‌ها و مدارس دارای دانش آموزان، معلمین مشکوک، مبتلابه بیماری‌های تنفسی، آنفولانزا و یا موارد مثبت کرونا، از سوی معاونت تربیت‌بدنی و سلامت بخشنامه "تعیین تکلیف وضعیت تحصیلی کلاس‌ها یا مدارس دارای افراد مبتلا اعم از دانش‌آموز یا همکار"  به ادارات کل استان ابلاغ شد.

بر اساس این گزارش، دربندهایی از این بخشنامه آمده است؛ اگر در یک کلاس، دانش‌آموزی دارای علائم عفونت تنفسی، آنفولانزا و یا مورد مثبت کرونا باشد، آن کلاس برای مدت دو هفته به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود. همچنین اگر در مدرسه‌ای در بیش از یک کلاس، دانش‌آموزی دارای علائم عفونت تنفسی، آنفولانزا و یا مورد مثبت کرونا باشد، آن مدرسه برای مدت دو هفته به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

بر اساس بخشنامه ارسالی، اگر در محل اقامت معلم یا دانش‌آموز فرد مشکوکی به علائم  کروناوجود داشته باشد، آن معلم یا دانش‌آموز برای مدت دو هفته نباید در محل کار حضور پیدا کند. همچنین در خصوص معلمان چرخشی آخرین کلاس‌هایی که معلم طی سه روز گذشته در آن حضورداشته به مدت دو هفته غیرحضوری خواهد بود و در مورد معلمان اختصاصی دوره ابتدایی که مشکوک به کروناهستند، کلاس معلم مشکوک برای مدت 2 هفته تعطیل خواهد شد.

شایان‌ذکر است؛ مدیران کل استان‌ها موظفند ضمن توجه به پروتکل بازگشت به کار شاغلین مبتلابه  کرونا، فرم اطلاعات مبتلایان و وضعیت مدارس را به‌صورت ماهانه تکمیل، تائید و به دبیرخانه معاونت تربیت‌بدنی و سلامت ارسال کنند.

 


Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top