هنرپیشه فیلم های «اسپایک لی» کشته شد

هنرپیشه فیلم های «اسپایک لی» کشته شد

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از  خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، اداره پلیس آتلانتا تأیید کرد که «توماس جفرسون برد»، هنرپیشه چندین فیلم «اسپایک لی»، روز شنبه در آتلانتا کشته شد. او ۷۰ ساله بود. پلیس اعلام کرد که «توماس جفرسون» هنرپیشه چندین فیلم «اسپایک لی» در آتلانتا توسط سلاح گرم به قتل رسیده است.

روز شنبه، ماموران پلیس آتلانتا در ساعت ۱:۴۵ بامداد پس از یک تماس تلفنی در مورد مجروح شدن یک نفر، به خیابان «بلوِردِه۲۲۵۹» اعزام شدند.

مأموران پلیس به محض رسیدن به محل، او را در حالی که بدون هوشیاری در محل دراز کشیده بود، یافتند. نیروهای اورژانس پزشکی به صحنه آمده و او را شناسایی و اعلام کردند که وی از ناحیه پشت به علت اصابت گلوله های متعدد کشته شده است. کارآگاهان قتل در حال بررسی شرایط پیرامون این حادثه هستند و تحقیقات در حال حاضر ادامه دارد.

 اداره پلیس آتلانتا به ورایتی گفت که این اطلاعات مقدماتی بوده و با ادامه تحقیقات یا روشن شدن اطلاعات جدید، ممکن است تغییر کنند.

«توماس جفرسون برد» در چندین فیلم ساخته «اسپایک لی» از جمله «کلاکرز» (Clockers)، «سوار اتوبوس شوید» «گول خورده»(Bamboozled)، «شای رَک»(Chi-Raq)، «تابستان رد هوک» «دختر6» و «خون شیرین عیسی»(Da Sweet Blood of Jesus) ایفای نقش کرده است.

او همچنین در فیلم «بهترین های بروکلین» ساخته «آتوان فوکوآ»، فیلم زندگینامه «ری چارلز» با عنوان «ری» ساخته «جمی فاکس» و «منفجرش کن»(Set It Off) به کارگردانی «گَری گِرِی» ظاهر شد.

«اسپایک لی» کارگردان رنگین پوست اسکاری هالیوود که جفرسون در چندین فیلم شاخص وی ظاهر شده، روز یکشنبه در اینستاگرام ضمن ابراز تسلیت برای درگذشت، به وی ادای احترام کرد.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top