آخرین خبر از بشار و شجاع از نگاه روزنامه های قطر

آخرین خبر از بشار و شجاع از نگاه روزنامه های قطر

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از ایسنا، درخشش پرسپولیس در لیگ قهرمانان آُسیا باعث شده است تا ستاره های تاثیر گذار  این تیم مورد توجه تیم های قطری قرار گیرند.

روز گذشته بعضی از سایت ها از علاقه تیم های قطری به جذب شجاع خلیل زاده و بشار رسن دو بازیکن کلیدی پرسپولیس سخن به میان آوردند.

هر چند که باشگاه پرسپولیس این خبرها را رد می کند اما به نظر می رسد که این اخبار جدی هستند.

روزنامه الوطن از احتمال بالای پیوستن بشار رسن به یک باشگاه قطر سخن به میان آورد.

این روزنامه قطری با تیتر « بشار رسن در دو راهی قطر و  پرسپولیس» نوشت: خبرهای حاکی از نزدیک شدن انتقال بشار به تیم قطر می دهد. این بازیکن عراقی با درخشش در لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه چند تیم قطری قرار گرفته است. دلایل و نشانه ها خبر از نزدیک شدن او به تیم قطر می دهد البته مدیر برنامه های او تاکید کرد که این بازیکن در پرسپولیس باقی می ماند با این حال تیم قطر امیدوار است که بتواند او را جذب کند.

شجاع خلیل زاده دیگر بازیکن کلیدی پرسپولیس است که درخشش او هم چشم قطری ها را گرفته است.

روزنامه الرای قطر نوشت که الریان به جذب خلیل زاده علاقه دارد. الریان به جذب این مدافع ایرانی نزدیک شده است و در صورت نهایی شدن این انتقال او چهارمین بازیکن خارجی الریان خواهد بود و پرونده بازیکنان خارجی تیم بسته می شود.

این گمانه زنی ها در حالی است که پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است برای کسب عنوان قهرمانی به نگه داشتن ستاره های خود مثل بشار و شجاع نیاز دارد.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top