پنجعلی: نباید فرصت قهرمانی در آسیا را از دست بدهیم/ کریمی را درک می‌کنم

پنجعلی: نباید فرصت قهرمانی در آسیا را از دست بدهیم/ کریمی را درک می‌کنم

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری به نقل از ایسنا در گفت‌وگو با محمد پنجعلی  درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه شرایط خوب نیست اما از باشگاه شنیده‌ام که مشکلات در حال حل شدن است. تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و در لیگ برتر هم قهرمان بوده، الان باید با انرژی مضاعف و روحیه خوب تمرین کند نه اینکه درگیر حواشی باشد اما متاسفانه اینگونه نیست و همین مسئله به تیم ضربه می‌زند.

وی افزود: البته من دیده‌ام که مدیران باشگاه چطور در تلاش هستند که مشکلات را حل کنند. باید پذیرفت که بازیکنان هم مشکلاتی دارند که باید حل شود. اما اینکه است موضوع دستمایه ایجاد حاشیه بشود کار خوبی نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است که در سخت‌ترین شرایط بهترین عملکرد را در لیگ قهرمانان آسیا به ثبت رساند و حالا همه منتظرند تا با قهرمانی در آسیا جشن بگیرند. مجموعه تیم و باشگاه باید بدانند اینگونه فرصت‌ها به سادگی به دست نمی‌آید. نباید به خاطر مسائل پیش پا افتاده تیم دچار مشکل شود و این فرصت بزرگ برای قهرمانی در آسیا از دست برود. 

او در ادامه درباره انتقاد علی کریمی از افشین پیروانی هم گفت: کریمی دلش برای تیم می‌سوزد و من هم این موضوع را درک می‌کنم اما موضوع این است که الان همه پرسپولیسی‌ها باید دست به دست هم بدهند و اتحاد داشته باشند تا روزهای خوب تیم ادامه داشته باشد. بازیکنان تیم نشان دادند که می‌توانند کارهای بزرگ کنند و الان وقت حمایت است.

پنجعلی در پاسخ به این سوال که در این شرایط حق با بازیکنان است و یا باشگاه، گفت: نمی‌توانیم اینگونه به موضوع نگاه کنیم. به هر حال همه باید از حواشی دوری کنند. هم باشگاه بیشتر تلاش کند که مشکلات حل شود و هم بازیکنان صبوری کنند.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top