Toms به سخاوتمندی خود ادامه می‌دهد / یکشنبه 27 تیر

به گزارش آقای تبلیغات ، در سال 2006، بلیک مایکاسکی، جهانگرد آمریکایی به آرژانتین سفر کرد و با اهالی یکی از روستاهای این کشور همراه شد. در این سفر، مایکاسکی متوجه شد که بچه‌های این روستا بدون کفش راه می‌روند و چیزی از پاهای آن‌ها محافظت نمی‌کند. او برای کمک به آن‌ها و سایر بچه‌هایی که در شرایط مشابه در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند، کمپانی Toms را راه‌اندازی کرد. علاوه بر تاسیس یک کارخانه‌ی کفش، مایاکاسکی یک business model جدید پدید آورد: One for One. در این شیوه، به ازای خریدیک محصول، محصولی مشابه به یک نیازمند اهدا می‌شود.


بخشش را می‌توان بخشی از اخلاق Toms دانست. این کمپانی علاوه بر کمپین مذکور، دست به ایجاد کمپین‌های خیریه‌ی دیگری نیز زده‌است، از جمله کمپین One Day Without Shoed که امسال نه سالگی خود را پشت سر گذاشت.

این کمپین کاربران شبکه‌های اجتماعی را تشویق می‌کند تا از پاهای بدون کفش خود و یا در حال پوشیدن کفش‌های Toms عکس بگیرند و با هشتگ #withoutshoes به اشتراک بگذارند. هر عکس منتشر شده به اهدای 100000 جفت کفش به کودکان نیازمند در 10 کشور دنیا کمک می‌کند.

مایاکاسکی می‌گوید: "ما با کمپین One Day Without Shoes می‌خواهیم موجب افزایش آگاهی عمومی در رابطه با میلیون‌ها بچه‌ای که در سراسر دنیا بدون کفش زندگی می‌کنند، شویم. این موضوع برای ما مهم است که با یک هدف مشترک گرد هم آییم و برای بچه‌های نیازمند کاری انجام دهیم."

کودکان بدون کفش در معرض عفونت و یا بیماری‌های متعددی قرار دارند. فقر وجوه گوناگونی با پیچیدگی‌های بسیار دارد، درنتیجه، یک راه حل وجود ندارد، بلکه مجموعه‌ای از آن‌ها می‌تواند کارساز باشد. Toms معتقد است که کفش، نقش مهمی در سلامت بچه‌ها، آموزش آن‌ها و ایجاد فرصت‌هایی بهتر برای آینده‌شان ایفا می‌کند. بد نیست به تعدادی از آمار منتشر شده نگاهی بیندازیم

سلامتی: podoconiosis یک بیماری ناتوان‌کننده است که موجب تورم و درد شدی در پا و ران می‌شود. این بیماری .سالانه حداقل 4 میلیون نفر را در 15 کشور جهان درگیر می‌کند.

آموزش: تعیین کردن یونیفرم برای مدارس، که کفش نیز بخشی از آن است، می‌تواند اهمیت به مدرسه را تا 62 درصد افزایش دهد.

توانمندسازی: کفش موجب ایجاد اتحاد در برنامه‌هایی با اهداف بزرگ اجتماعی می‌شوند و بچه‌ها و خانواده‌هایشان را برای ایجاد حمایت و مراقبت مورد نیازشان توانمند می‌کند.

 

انتهای پیام/

منبع : ام بی ای نیوز


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top