چگونه اسپانسر جذب کنیم؟

 1.      درباره خط مشی و آمارگیری نفوس خود شفاف باشید

 

خط مشی شما پیام شما و پایه و اساس دوستان شماست(افرادی که شما را می شناسند و یا خود را با افراد نام آشنای شما هم تراز میکنند). آمارگیری نفوس شما همان بازار شماست که شما می خواهید درباره آن بازار آمار و ارقام بدست آورید. اگر بازار هدف شما بانوان هستند آگاه باشید که آنها بروی 85% از تصمیمات برای خرید تآثیر می گذارند و دو برابر مردان بر نرخ خرید تآثیر خواهند گذاشت. قدرت خرید و عادات خرید را در بازار هدف خو شناسایی کنید و بر روی میانگین درآمد و سطح دانش عمومی نیز تحقیق کنید.

مردم دوست دارند از شرکتهایی خرید کنند که پول آن شرکتها نهایتاً به جامعه بر میگردد، اگر شما نیز اینگونه شیوه تجارت خود را مثبت کنید که به آن بازاریابی مرتبط میگویند، اسپانسرها مشتاق تر خواهند بود تا با شما به خارج از مرزها بیایند.

 

2.      یک پروپوزال عالی برای اسپانسرها تهیه کنید

 

براساس گفته های خانم هولندر اگر پرووزال ندارید خودتان را اذیت نکنید فردی که شما به آن بهترین پروپوزال خود را ارائه میدهید همان فردی خواهد بود که ممکن است آن را بپذیرد پس بصورت حضوری با آن فرد و یا آن شرکت ارتباط برقرار کنید و این کار را توسط بهترین فرد خوددر شرکت انجام دهید.

علاوه براین مطلع باشید که یک فرمت خاص برای نوشتن این چنین پروپوزالی لازم است بر اساس گفته های خانم هولندر یک پروپوزال خوب باید زبانی خاص داشته باشد و بخش های خاص داشته باشد:

 

 

·         با یک داستان شروع کنید

میتواند یک داستان از زندگی شما باشد و یا فردی که شما زندگی او را تغییر دادید. این شیوه پروپوزال شما را متفاوت خواهد کرد و یک ارتباط احساسی با خواننده آن برقرار خواهد ساخت. هولندر خاطرنشان میکند که در شرکتی که شما برای اسپانسرینگ به آن نامه مینویسید یک فرد هست که باید تصمیم نهایی را بگیرد و آن فرد باید تصمیم نهایی را بگیرد تا به شما پول بدهد.

 

·         درباره برنامه خود توضیح دهید


این توضیح همان ماموریت شماا خواهد بود و اینکه چرا و چگونه این مآموریت را انجام میدهید را توضیح دهید.

 

·         مزایا

 

شما باید، تآکید میکنم باید برای اسپانسرخود مفید باشید تا او این کار را انجام دهد.

 

·         یک گروه مشاوران راه اندازی کنید

 

خود را با گروهی از مشاوران احاطه کنید که در این زمینه تجربه دارند و با اسپانسرها نشان دهید که شما یک تیم هستید.

 

·         درخواست پول دهید

 

اسپانسرها  با شما تماس نخواهند گفت که بپرسند چقدر پول لازم دارید. هولندر می گوید: یک روز اسپانسری به من گفت: اگر منوی قیمتها را نبینم آن را دور را خواهم انداخت.

 

 

3.      وعده مثبت دهید

 

تنها قول پوشش خبری به اسپانسر خود ندهید. به اسپانسر خود وعده پوشش خبری ویژه و خاص دهید.

 

4.      درخواست ارزان قیمتی نداشته باشید

 

از هرکدام از اسپانسرهای خود بین ده هزار تا صد هزار دلار درخواست کنید. فراموش نکنید که شما با افراد شاخصی روبرو هستید آنها وقت خود را صرف درخواست هزار دلاری شما نخواهند کرد.

 

5.      بهترین فرد را در شرکت اسپانسر انتخاب کنید

 

بهترین بخش در شرکت اسپانسر، بخش بازاریابی است اگرچه در برخی از شرکتها ممکن است بهترین بخش برای شروع روابط عمومی، امور بین الملل، امور عمومی و یا مدیریت برند آن شرکت باشد.

 خود را با تلفن معرفی کنید نه با ایمیل، فکس و یا نامه. ممکن است هیچکدام از این راه ها مفید نباشند. وقتی ایمیل بزنید که قبلا ارتباط برقرار کرده اید.

 

6. بی عیب و نقص عمل کنید

 

در برخورد با یک اسپانسر کاری را انجام دهید که وعده آن را قبلا داده بودید در قرارهای کاری به موقع و سروقت حضور بهم رسانید. نشان دهید که شما فردی منسجم هستید. بدانید که تنها یکبار شانس آن را دارید که خود را نشان دهید و اگر پل را خراب کنید دیگر فرصت ساختن مجدد آن را ندارید.

 

7.      همیشه پیگیر باشید

 

اغلب، معاملات را بعلت پیگیر نبودن از دست میدهند پس پیگیر باشید.

 

8.      مختصر و شفاف باشید

 

واضح بگویید که چه می خواهید و وقت اسپانسر را زیاد با حاشیه گویی نگیرید.

 

9.      تا به خود کمک نکنید نمیتوانید به فرد دیگری کمک کنید

 

تا زمانیکه از نظر مالی امن وقدرتمند نباشید نمی توانید به کسی کمک کنید. اسپانسرها بهترین افراد برای امن و قدرتمند کردن شما هستند و منابعی را که لازم دارید در اختیارتان قرار میدهند. فراموش نکنید که اسپانسر خود را در سایت خود عمومی کنید تا مردم بدانند که شما یک تجارت سطح بالا را اداره می کنید.

 

گردآوری و ترجمه :  واحد دیتای هلدینگ بین المللی سمین

منبع: https://www.entrepreneur.com

 

 
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top