توجه به تجربه مشتري در فروشگاه جديد سامسونگ / جمعه 1 مرداد

به گزارش آقای تبلیغات ،حين قدم زدن در منطقه "Meatpacking" نيويورك سيتي احتمالا جذب فروشگاه جديد سامسونگ موسوم به "سامسونگ 837" خواهيد شد. اين فروشگاه واقع در خيابان "837 واشنگتن"، فضايي خاص براي تعامل مشتري با جديدترين فناوري شركت را به وجود آورده است.

برنامه هاي انواع مختلف برندها معمولا به يكديگر شباهت دارند. اين فضا فرصتي مناسب براي رشد مردم در كنار همديگر را فراهم مي كند. در ادامه ماموريت برند در راستاي عمل به وظيفه در محيطي مطلوب انجام مي شود. در اين مكان صرفا بر روي ارائه تجربه اي منحصر به فرد تمركز صورت مي گيرد.

توجه به تجربه مشتري در فروشگاه جديد سامسونگ


با توجه به استقبال فراوان مردم از اين فروشگاه، اين تجربه اميدوار کننده بوده است. تمركز بر روي فناوري مدرن، توانايي سامسونگ در مسير برقراري ارتباط با مصرف كنندگان را به تصوير مي كشد. هدست هاي مجهز به تكنولوژي واقعيت مجازي در حالي غير ممكن را ممكن مي سازد و اجازه سفر به وسيله يك rollercoaster را در شهر منهتن به وجود خواهد آورد. اين تجربه عجيب و شگفت انگيز است.


توجه به تجربه مشتري در فروشگاه جديد سامسونگ

اين برند ديدگاه خود يعني "الهام بخش دنيا باش، آينده را بساز" را به طور گسترده با تجربه كلي در هم آميخته است. با استفاده از هدست هاي مجهز به فناوري واقعيت مجازي، جهان و گالري عكس هاي آن درون يك تونل از طريق عكس هاي موجود در اينستاگرام چشم انداز منحصر به فردي را نسبت به گذشته، حال و آينده ترسيم مي كند.

توجه به تجربه مشتري در فروشگاه جديد سامسونگ

با وجود احداث فضايي متناسب با ديدگاه برند و تبليغ ضمني محصولات آن، فضاي تبليغاتي در اين فروشگاه چندان احساس نمي شود. كارمندان به جذب و لذت برند كاربران از كار با فناوري جديد سامسونگ كمك مي كنند اما تعامل در همين جا پايان نمي يابد. با تمركز بر روي تجربه تعاملي كاربران به جاي كسب و كار، سامسونگ، فضايي عالي براي الهام بخشيدن به بازديد كنندگان و ابجاد چشم اندازي جديد به برند و پتانسيل محصولات آن را تشكيل داده است.

 

بسياري از بازديد كنندگان در پي عبور از تونل گالري و عكس برداري براي نمايش بر روي يك نمايشگر اصلي، از به اشتراك گذاري تجربه خود با ديگران هيجان زده مي شوند. آن ها سپس مي توانند با استفاده از برچسب geotag سامسونگ 837 تجربه خود را از طريق Snapchat با ديگران به اشتراك بگذارند. به اين ترتيب تبليغات رايگان سامسونگ ضمن افزايش آگاهي از برند و ارزش فضاي جديد، ابعاد تجربه مصرف كننده را فراتر از ديوارهاي فروشگاه "سامسونگ 837" گسترش مي دهد.

اين تجربه تاثيرگذار سامسونگ 837 استانداردي بالا در زمينه تجربه برند براي شركت هاي پيش رو در عرصه فناوري را به وجود مي آورد.

انتهای پیام/

منبع: ام بی ای نیوز
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top