كافه جديد استارباكس، مخصوص افراد پر مشغله / سه شنبه 5 مرداد

 به گزارش آقای تبلیغات، كافه express واقع در منطقه "Canary Wharf" لندن با هدف تسريع روند تحويل و نوشيدن قهوه براي افراد پر مشغله، از سيستم ثبت سفارش به وسيله موبايل، نمايشگرهاي لمسي و يك منوي كوچك استفاده مي كند.

اين كافه جديد توسط تيم ديزاين استارباكس و به تقليد از فروشگاه هاي مشابه در نيويورك، تورنتو و شيكاگو طراحي شده است. شعبه فوق در لندن اولين نمونه در نوع خود در اروپا به شمار مي رود.

يك نمايشگر لمسي در مركز كافه به مشتريان اجازه ثبت سفارش خود را مي دهد. قرار دادن ميز و صندلي ها در تعداد محدود اطراف فروشگاه و خارج از ورودي اصلي، فضاي بزرگتري را براي رفت و آمد مردم به وجود مي آورد.

منوي اين كافه ساده تر از ديگر شعبه هاي استارباكس است و در قالب فهرستي كوتاه و فشرده امكان انتخاب قهوه به مشتريان پر مشغله را مي دهد.

 كافه جديد استارباكس، مخصوص افراد پر مشغله

اين كافه با هدف جذب مشتريان رهگذر و آشنا به منوي استارباكس ساخته شده است بنابراين آن ها قبل از ورود به استارباكس نسبت به انتخاب خود آگاهي دارند.

منوي كافه گزيده اي از قهوه ها، فنجان هاي اسپرسو و بعضي از محبوب ترين غذاها نظير ساندويچ هاي مخصوص صبحانه را در بر مي گيرد. اين آيتم ها هر روز به طور چرخشي بر روي منو هاي ديجيتال نيز نشان داده مي شوند.

مشتريان همچنين قبل از ورود به كافه نيز مي توانند از طريق موبايل، سيستم پرداخت پول و نرم افزار فروشگاه، سفارش خود را ثبت كنند. در ادامه فرصت مكان يابي فروشگاه، ثبت سفارش نوشيدني و پرداخت مبلغ مورد نظر به وسيله گوشي تلفن همراه نيز ايجاد شده است. در نهايت به محض ورود به كافه، مي توان سفارش خود را تحويل گرفت.

 كافه جديد استارباكس، مخصوص افراد پر مشغله

ايده تاسيس اين كافه از يك كافه مشابه در لندن اوايل سال جاري ميلادي الهام گرفته شد كه هدفي جز تسريع روند خدمات رساني به مشتريان پر مشغله را در سر نپرورانده است.

به گفته معاون عملياتي Starbucks EMEA (اروپا، خاورميانه و آفريقا)، ريس ايلي، اين فروشگاه به منظور جذب رهگذران پر مشغله و با اميد به راحت تر كردن شرايط براي آن ها راه اندازي شده است.

تاسيس اين فروشگاه در مسير تحول استارباكس صورت گرفته و شعبه جديد آن همه روز هاي هفته باز است.

 كافه جديد استارباكس، مخصوص افراد پر مشغله

انتهای پیام/

منبع : ام بی ای نیوز


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top