هتلي غیر معمول؛ بدون دیوار، بدون سقف / یکشنبه 10 مرداد

 به گزارش آقای تبلیغات، تنها اتاق هتل "Null Stern" با تختي دو نفره، دو ميز كوچك و دو چراغ خواب، توسط دو هنرمند مفهومي سوئيسي دوقلو به نام هاي فرانك و پاتريك ريكلين طراحي شده است. اين دو قبلا ايده افتتاح هتل در مكان هايي غير منتظره در سال 2008 ميلادي را مطرح كرده بودند. ايده اوليه اين هتل يك پناهگاه كوچك بود اما بعدها خلاف جهت فكر ابتدايي، با ساخت هتلي بدون هرگونه ديوار، در و پنجره، تماشاي مناظر مختلف معنايي تازه يافت. اين اتاق اولين نمونه در نوع خود به شمار مي رود. طراحان اين اتاق قصد تعميم آن و ساخت هتل هايي مشابه در سرتاسر كشور را دارند.

هتلي غیر معمول؛ بدون دیوار، بدون سقف

با قيمت هر شب حدودا 250 دلار، اقامت در Null Hotel در ناكجا آباد شايد كمي گران به نظر برسد، با اين وجود هزينه اقامت شامل سرويس دهي يك خدمتكار و البته سرو صبحانه در تختخواب، صبح روز بعد نيز خواهد شد.


هتلي غیر معمول؛ بدون دیوار، بدون سقف

تجربه اقامت در اين هتل حداقل به مدت يك شب، دوست داشتني به نظر مي رسد. به جاي بازگشت به هتل و تماشاي تلويزيون، شما به تماشاي غروب آفتاب مي نشينيد. به جاي دوش گرفتن در ساعات اوليه روز، شبنم صبحگاهي را تجربه خواهيد كرد. به جاي لذت بردن از يك حمام اختصاصي از تپه پايين خواهيد رفت.

در ادامه امكان كنسل كردن اتاق در صورت پيش بيني آب و هوا نامساعد نيز وجود دارد.

 

انتهای پیام/

منبع: ام بی ای نیوز


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top