هفته دوم لیگ برتر فوتبال؛ تساوی یک بر یک ذوب آهن و سایپا / دوشنبه 11 مرداد

تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و سایپای تهران در چارچوب هفته دوم لیگ برتر از ساعت 19 و 30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند.شاگردان یحیی گل محمدی و حسین فرکی که در هفته اول بازنده شده بودند، تلاش داشتند تا در هفته دوم با پیروزی بر حریف خود 3 امتیاز این دیدار را از آن خود کنند.

 به گزارش آقای تبلیغات، دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و سایپا با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا این دو تیم پرمهره در پایان هفته دوم تنها موفق به کسب یک امتیاز شوند.

بازیکنان ذوب آهن که از امتیاز میزبانی بهره می بردند، در بیشتر دقایق نیمه اول توپ و میدان را در اختیار داشتند ولی تلاش های آنها برای باز کردن دروازه سایپا بی نتیجه ماند و نیمه اول بدون آنکه توپی از خط دروازه ها عبور کرده باشد به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم، سایپا از لاک دفاعی خود خارج شد و در دقیقه 63 بر روی کار انفرادی زیبای مهدی ترابی موفق شد به اولین گل این دیدار دست پیدا کند. ترابی پس از جا گذاشتن مدافع ذوب آهن و از زاویه بسته توپ را از بین پاهای رشید مظاهری وارد دروازه ذوب آهن کرد.

با این حال در دقیقه 84 مهدی رجب زاده مهاجم کهنه کار و با تجربه ذوب آهن موفق شد از روی یک ضربه ایستگاهی و از پشت محوطه جریمه دروازه سایپا را باز کند تا بازی به تساوی کشانده شود.

هر دو تیم موقعیت های دیگری نیز برای تغییر نتیجه داشتند اما تلاش های آنها بی ثمر ماند تا ذوب آهن و سایپا با کسب این تساوی در پایان هفته دوم هر دو یک امتیازی شوند.

قضاوت این دیدار را بیژن حیدری برعهده داشت و حسین رحیمی پور و علی اکبر نوری کمک های وی در این دیدار بودند. داور در این دیدار به جونیور (40)، ترابی(56)، الکساندرو(71) از سایپا کارت زرد نشان داد.

یحیی گل محمدی که در این دیدار خانگی بدنبال کسب هر 3 امتیاز بود تیم خود را با ترکیب رشید مظاهری (دروازه بان) ـ علی حمام، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مهرداد قنبری، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر( 65 محمد رضا حسینی) ، احسان پهلوان، مهدی رجب زاده، مرتضی تبریزی، محمدرضا عباسی (70 جری بنگستون) راهی میدان کرده بود.

حسین فرکی نیز از ترکیب الکساندر فیلیپ(دروازه بان)، جونیور، سعید لطفی، سیامک کوروشی، امید خالدی، روزبه شاه علیدوست، حامد شیری، مهدی ترابی، علی قلی زاده، غلامرضا رضایی، مسعود حسن زاده ( 78 علی زینالی) برای این دیدار استفاده کرد.

 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top