از طریق یک جعبه به مينه سوتا سفر کنید / دوشنبه 18 مرداد

به گزارش آقای تبلیغات، در اين موقع از سال سفر به ايالت مينه سوتا با هوايي سرد و برفي شايد سخت باشد.

براي مبارزه با اين تصور نادرست و متداول، موسسه "Explore Minnesota Tourism" يك جفت كانتينر فولادي را تزيين كرد. در ادامه از بازديد كنندگان آينده نگر دعوت مي شود تا نمونه اي از جاذبه هاي متنوع اين ايالت را تجربه كنند و سپس تجارب خود را از طريق رسانه هاي اجتماعي با ديگران به اشتراك بگذارند.

 

يكي از اين كانتينر هاي 6 متر مربعي به نام غرفه "MNstagram"، با يك ژنراتور توليد كننده مه صبحگاهي، صداي موزون يك مرغ ماهيخوار در پس زمينه و بهتر از همه يك قايق چوبي با امكان شبيه سازي عمليات پارو زدن، ايالت مينه سوتتا را براي افراد تداعي مي كند.
دومين كانتينر ضمن شبيه سازي باشگاه موسيقي منحصر به فرد "First Avenue" در شهر مينياپوليس، كنار يك دستگاه توليد كننده مه، با نورپردازي بنفش (به احترام خواننده اي به نام "Prince") و سري كامل ساز درام، از طريق سيستم صوتي اجازه همراهي با آهنگ را به مردم مي دهد.

با توجه به پر هزينه بودن تبليغات تلويزيوني براي يك آژانس گردشگري دولتي با بودجه اي محدود، تلاش هاي آژانس هاي تبليغاتي Colle+McVoy امكان كسب تجربه اي تعاملي، قابل به اشتراك گذاري و داراي ارزش خبري را به وجود مي آورد.

 

تاكنون، اين كانتينر ها با برگزاري رويداد هايي در شيكاگو، دنور و كانزاس سيتي، ضمن ثبت 1.25 ميليون خاطره، سفرهاي بيشتري را در تابستان امسال رقم زده اند.

در سال هاي اخير، موسسات گردشگري اغلب اوقات موفق به كشف راه هايي جالب براي درك رنگ و بوي مقصد مورد نظر توسط گردشگران شده اند. از جمله اين اقدامات مي توان به برقراري تماس با يك مرد سوئدي براي اطلاع از وضعيت اين كشور واقع در شمال اروپا، و به پا كردن صندل هاي 180 كيلوگرمي در پاركينگ براي سفر به ايالت آريزونا نام برد.

 

غرفه MNstagram با ارائه راه حلي خوب و دلپذير لبخند را به لب مهمانان مشتاق و علاقمند اين كانتينر آورد.

 

انتهای پیام/

منبع: ام بی ای نیوز
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top