سامسونگ، حامی سرافراز جهان بدون مرز، تقدیم می‌کند / سه شنبه 19 مرداد

 به گزارش آقای تبلیغات، سرودهای ملی جهان در کنار هم جمع شدند تا با خلق اتحادی جهانی، آخرین ویدیوی تبلیغاتی سامسونگ را برای المپیک شکل دهند.

لئو برنت شیکاگو و لئو برنت سیدنی کاری کردند تا جدیدترین آگهی تلویزیونی و دیجیتال این برند چیزی بیش از تبلیغ گوشی Samsung Galaxy S7 Edge باشد.

زمانی که دنیا جایی ترسناک و بدون آرامش به نظر می‌رسد، این آگهی روی گرد هم آوردن مردم در یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای جهان تمرکز می‌کند.

آگهی «سرود» با یک دختر جوان شروع می‌شود که گوشی سامسونگ را در دست دارد و در حالی که از مناظر زیبای دریا لذت می‌برد، سرود ملی بوتسوانا را می‌خواند. آگهی به جای ادامه دادن این سرود، سراغ کشوری دیگر می‌رود؛ شخص دیگر و سرود دیگر.

همراه با معرفی هر سرود، تماشاچیان با محل دیگری آشنا می‌شوند؛ هر مکان عامدانه با خاستگاه اصلی سرود تفاوت دارد. سرود ملی مالزی توسط زنی در پاریس خوانده می‌شود، سرود ملی زلندنو در انگلستان با صدای بلند خوانده می‌شود؛ با این کار به ما یادآوری می‌شود که در جهانی بدون مرز زندگی می‌کنیم.

یونگی لی، نایب رییس کسب و کار ارتباطات موبایل و بازاریابی جهانی سامسونگ، می‌گوید: «سرود، واکنش برند سامسونگ و تلاش ما برای از میان برداشتن مرزهای جغرافیایی و متحدکردن مردم دنیا با فناوری و ارتباطات است، با خواندن یک سرود، طرفداران و ورزشکاران سراسر دنیا غرور و اتحاد را حس می‌کنند و همراه با هم این حرکت رو به جلوی جمعی را جشن خواهند گرفت، حرکتی که با روح بازی‌های المپیک هم‌آهنگ است.»


خط‌های انتخاب‌شده از هر سرود به زیبایی با هم پیوند خورده تا پیامی قدرتمند را منتقل کند: «دنیا با اتحاد پابرجا است.» نگاهی به خطوط زیر بیاندازید:

با هم‌آهنگی و پیوستگی، به صلح دست پیدا خواهیم کرد.

ما جوان و آزاد هستیم، با قلب‌هایی امیدوار شکوفایی تو را نظاره می‌کنیم.

روز افتخار فرارسیده است و تو می‌توانی اشعه‌ی زنده‌ی عشق و امید را ببینی که روی زمین پخش می‌شود

مردم متحد و امیدوار زندگی می‌کنند، قلب‌هایمان را یکی کنیم.

سرمست و پرافتخار، در آرامش و با عشقی بی‌نهایت به ما گوش بده.

اتحاد و عدالت و آزادی، با باد و سرما از بین نمی‌رود.

به دوستان‌ات صلح هدیه بده، با اتحاد است که پابرجا می‌مانیم.

کمپین جدید سامسونگ، هم‌چنین تعدادی از ورزشکاران، مثل قهرمان انگلیسی شیرجه تام دالی، ورزشکار پارالمپیک فرانسوی آرنو آسومانی، دونده‌ی آمریکایی آلیشا مونتانیو، دونده‌ی جنوب سودان مارگرت رومت رومت حسن، بوکسر استرالیایی شلی واتس و موج‌سوار برزیلی گبریل مدینا را نشان می‌دهد. این ورزشکاران در کار دیگر این برند در بازی‌های ریو شرکت خواهند کرد؛ به عنوان مثال رومت رومت حسن در آگهی The chant حضور دارد.

 

انتهای پیام/

منبع: ام بی ای نیوز


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top