آشنایی با 1+5 فیلمِ نوروزی/ چهارشنبه 19 اسفندبه گزارش آقای تبلیغات به نقل از ایرنا، چند سالی است اکران نوروزی فیلم های سینمایی به عنوان یکی از زمان های مناسب نمایش فیلم ها صاحبان آثار را بر آن داشته است تا از تمام توان خود برای به نمایش درآمدن فیلم شان در این زمان استفاده کنند.

امسال نیز پیش از اعلام قطعی فیلم های نوروز گمانه زنی هایی مطرح شد که نهایتاً با اعلام شورای صنفی نمایش، 5 فیلم جدید در کنار «من سالوادور نیستم» که از 5 اسفند به عنوان نخستین فیلم اکران نوروزی نمایش خود را در سینمای های سراسر کشور آغاز کرده بود، به نمایش در خواهند آمد.

 

** پدیده سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» که بدون شک در جشنواره فیلم فجر امسال به عنوان یکی از پدیدهای مطرح شد و 10 سیمرغ در بخش های مختلف را به خود اختصاص داد، یکی از آثار اکران نوروزی است.

«ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی که پخش آن را شرکت نور تابان بر عهده دارد، به سرگروهی سینما آزادی به نمایش در خواهد آمد.

این فیلم روایت خانواده ای است که در تدارک مراسم عروسی سمیه هستند، اما اتفاقاتی روابط خواهران و برادران را سرد می کند که در نهایت باعث ماجراهایی می شود.

پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، ریما رامین فر، شبنم مقدمی، شیرین یزدان بخش ازجمله بازیگران این فیلم هستند.

انتهای پیام/

منبع:ایرنا


 ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top