تحسین و اکران فیلم "بادیگارد" ساخته ی " ابراهبم حاتمی کیا" در لبنان / شنبه 23 مرداد

شیخ علی ضاهر از مسئولان ارشد فرهنگی  لبنان در باره زندگینامه هنری و فیلم هایی که حاتمی کیا ساخته است ، سخن گفت و جایگاه بزرگ او درعرصه سینمای مردمی، آرمانگرا ، دفاع مقدس و حامی مقاومت را ستود.

به گزارش آقای تبلیغات، فیلم بادیگارد ساخته «ابراهیم حاتمی کیا» کارگردان برجسته ایرانی چهارشنبه شب در مرکز فرهنگی هنری الرسالات در منطقه غبیری ضاحیه جنوبی بیروت به طور ویژه اکران و تحسین شد.

حاتمی کیا نیز در سخنانی کوتاه با قدردانی از شرکت کنندگان در مراسم اکران ویژه فیلم بادیگارد به ویژه همکاران لبنانی خود، گفت: درهنگامه جنگ تحمیلی و دفاع مقدس دوربین دست گرفتم و وارد عرصه سینما شدم.

این کارگردان ایرانی با بیان اینکه « مسئله من انسان های آرمانگرا است»، افزود: بادیگارد به کشورهای مختلف رفته است اما فکر می کنم در لبنان این فیلم خوب درک می شود.

حاتمی کیا از کسانی که زمینه اکران فیلم بادیگارد در لبنان را فراهم کرده اند، قدردانی و از اینکه فیلم با استفبال مواجه شده است، ابراز خرسندی کرد.

« محمد فتحعلی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان، « محمد مهدی شریعتمدار» رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان ، «احسان محمد حسنی» مدیرعامل سازمان هنری رسانه ای (اوج) ، شخصیت های مذهبی ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و رسانه ای و خانواده های لبنانی در اکران ویژه فیلم بادیگارد حضور داشتند.

پیش از اکران فیلم بادیگارد با زیرنویس عربی و با حضور سفیر ایران ، مسئولان مرکز فرهنگی هنری الرسالات و موسسه لبنانی تولیدات هنری « الارز» با اهدای لوح سپاس از حاتمی کیا و احسان محمد حسنی قدردانی کردند.

 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top