مک‌دونالد: ناگت با طعم نوستالژی / سه شنبه 26 مرداد

مک‌دونالد: ناگت با طعم نوستالژی به عنوان پدر یا مادر دلتان می‌خواهد به فرزندتان چیزی بهتر از آن‌چه در کودکی داشتید، بدهید. یعنی همان کاری که یک پدر در آگهی 60 ثانیه‌ای لئوبرنت برای دخترش انجام می‌دهد. مک‌دونالد در این آگهی تغییرات منوی شرکت، مانند حذف نگهدارنده‌های مصنوعی را از ناگت‌های مرغ، تبلیغ می‌کند.

 

به گزارش آقای تبلیغات، مک دونالد با استفاده از تکنیک نصف کردن صفحه‌ی نمایش و یک نسخه‌ی آکوستیک از آهنگ «زمان بعد از زمان» سیندی لاپر، آگهی سعی می‌کند با روشی حسی تغییرات منوی مک‌دونالد را منتقل کند.


بریت نولان، مسئول ارشد خلاقیت لئو برنت آمریکا، می‌گوید: «سطحی از نوستالژی با برند و غذای مک‌دونالد مرتبط است. ما سعی کردیم این ارتباط را به روشی صادقانه و ساده به تصویر بکشیم تا والدین امروزی بتوانند خود را به آن نزدیک کنند و و درباره‌ی به اشتراک گذاشتن این ارتباط با فرزندان خود حس خوبی داشته باشند.»

مک‌دونالد اعلام کرد علاوه بر حذف این نگه‌دارنده‌ها از ناگت مرغ، املت‌ها و تخم‌مرغ‌های هم‌زده، نان‌های جدیدی را به منو اضافه می‌کند که شهد ذرت بدون فروکتوز دارند و از مرغ‌هایی استفاده خواهد کرد که بدون آنتی‌بیوتیک پرورش داده شده‌اند.

 

مایک آندرس، رییس مک‌دونالد آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام کرد: «امروز مردم بیش ار پیش به غذای خود و محل تهیه‌ی آن اهمیت می‌دهند. ما تغییراتی ایجاد کرده‌ایم تا به مشتریان اطمینان بدهیم غذایی که به آن افتخار می‌کنیم، غذایی است که مشتریانمان دوست دارند و از خوردنش حس خوبی به آن‌ها دست می‌دهد و ما به تغییر دائمی غذایی خود در مک‌دونالد متعهد هستیم

مک‌دونالد برای اطلاع‌رسانی این تغییرات به مشتریان، دو صفحه‌ی کامل آگهی چاپی در نیویورک تایمز و واشنگتن پست منتشر کرده است.

 

انتهای پیام/

منبع: ام بی ای نیوز


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top