انتشار کتاب جدید هری پاتر با ترجمه ویدا اسلامیه / چهارشنبه 27 مرداد

 هشتمین کتاب از مجموعه داستانی هری پاتر نوشته جی.کی.رولینگ به زودی با ترجمه ویدا اسلامیه توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر می‌شود.

 

به گزارش آقای تبلیغات، ترجمه ویدا اسلامیه از عنوان جدید مجموعه هری پاتر نوشته جی.کی. رولینگ به زودی توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر می‌شود.

این کتاب «هری پاتر و فرزند نفرین شده» نام دارد و قرار بود ابتدا در قالب نمایشنامه به چاپ برسد. رولینگ پیش از چاپ این کتاب اعلام کرده بود که این اثر، از انتهای کتاب «هری پاتر و یادگاران مرگ» شروع می‌شود. نکته‌ای که درباره این کتاب وجود دارد، نمایشنامه بودن یا رمان بودن آن است.

این اثر نمایشنامه مشترکی به قلم جان تیفانی و جک ثورن است که توسط جی.کی.رولینگ تنظیم شده است.

خلاصه داستان این اثر به این ترتیب است: هری پاتر بودن همیشه سخت بوده و اکنون کارمند سختکوش وزارت سحر و جادو، همسر و پدر سه فرزند مدرسه‌ای بودن، اوضاع را چندان آسان‌تر نکرده است. مادامی که هری با گذشته‌ای دست به گریبان است که از آن خلاصی ندارد، آلبوس، پسر کوچکترش، سنگینی بار میراثی خانوادگی را بر دوش می‌کشد که هیچ گاه خواستارش نبوده است. پیوند ناخجسته گذشته و حال، حقیقت تلخی را به این پدر و پسر می‌آموزد: گاهی تاریکی و ظلمت، از جاهای پیش‌بینی ناپذیری فرا می‌رسد.

چاپ اول «هری پاتر و فرزند نفرین شده» با ۳۱۲ صفحه، شمارگان ۶ هزار نسخه و قیمت ۱۹۰ هزار ریال منتشر خواهد شد. عرضه این کتاب از ۳۰ مرداد در کتابفروشی‌ها آغاز می‌شود و مراسم جشن امضای آن فردا پنجشنبه ۲۸ مرداد و جمعه ۲۹ مرداد در محل کتابفروشی انتشارات کتابسرای تندیس برگزار می‌شود. این دو مراسم روز پنجشنبه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ و جمعه از ساعت ۱۱ تا ۱۸ برگزار خواهد شد.

اولین کتاب سری هری پاتر با عنوان «هری پاتر و سنگ جادو» در سال ۱۹۹۵ به چاپ رسید و پس از انتشار آن بود که شهرت و ثروت زیادی برای جی.کی. رولینگ به ارمغان آورد.

 

انتهای پیام/

منبع: مهر


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top