توییتر به برندها اجازه می‌دهد که اسپانسر استیکرهایش شوند/ شنبه 30 مرداد

 به گزارش آقای تبلیغات ، کمپین بزرگ Pepsi که از ایموجی به عنوان یک زبان استفاده‌ می‌کند به زودی وارد توییتر می‌شود. در ماه ژوئن، توییتر از استیکرهایی رونمایی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد آن‌ها را روی عکس‌های خود قرار دهند و منتشر کنند. حالا پپسی اولین برندی است که کمپین خود، کمپینی که از این قابلیت بصری استفاده می‌کند، رونمایی می‌کند.

تبلیغات این برند نوشابه شامل 50 تا استیکر ساخته‌ی خود برند است. این استیکرها بخشی از کمپین در حال فعالیت #PepsiMoji است که در ده کشور از جمله آمریکا، کانادا، هند، مکزیک و روسیه فعال است. برای استفاده از این استیکرهای معرفی‌شده کاربران باید روی دکمه‌ی استیکر کلیلک کنند و پس از بارگذاری عکس خود، 80 استیکر برند را در بالای صفحه مشاهده کنند.

برد جیکمن، مدیر PepsiCo می‌گوید: "درواقع ما با آزاد گذاشتن افراد برای اضافه کردن مستقیم ایموجی روی عکس‌، راهی کاملا جدید برای مجذوب کردن آن‌ها ارائه می‌دهیم. اگر یک تصویر به اندازه‌ی 1000 کلمه ارزش دارد، پس یک تصویر به همراهی استیکرهای پپسی می‌توانند جرقه‌ی یک مکالمه باشند. توییتر درمورد این‌که استیکر‌های معرفی‌شده چگونه به فروش می‌رسند، پاسخی نداده‌ است. این شیوه‌ی جدید تبلیغ تازه‌ترین تلاش توییتر برای سود بردن از تبلیغات برندهای بزرگ است.

 

انتهای پیام/

منبع: ام بی ای نیوز


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top