کمپین " یک هدیه یک لبخند آغاز خواهد شد / یکشنبه 31 مرداد

مسئول کمپین «یک هدیه یک لبخند»، از آغاز این کمپین با هدف اهدای اسباب بازی به کودکان نیازمند خبر داد.

به گزارش آقای تبلیغات، بهبود بشیری با بیان اینکه کمپین «یک هدیه، یک لبخند» در نظر دارد با تکیه بر حس نوعدوستی ایرانیان با اهدای یک اسباب بازی به کودکان نیازمند، شادی را به صورت بچه های سرزمینمان برگرداند، افزود: ما در این طرح بر این باوریم که حمایت و توجه به کودکان اساس پیشرفت بشر است و توجه کافی در سنین کودکی باعث پایه گذاری شخصیت محکم تری برای آینده افراد است.

وی ادامه داد: کمپین «یک هدیه، یک لبخند» فقط اهدای یک اسباب بازی نیست، بلکه آغاز یک فرآِیند انسان دوستانه در راستای حل مسائل و معضلات اجتماعی است.

مسئول کمپین «یک هدیه، یک لبخند» تاکید کرد: این اقدامی نمادین در راستای ترویج فرهنگ توجه به کودکان نیازمند است. در این کمپین همه با هم می خواهیم با اهدای یک هدیه عروسک، اسباب بازی و ... لبخند کودکانه از آنها هدیه بگیریم و موجب شادی دل همه فرزندان نیازمند سرزمینمان باشیم.

بشیری ادامه داد: امروزه سعی بر این است که تک تک افراد جامعه در قبال مسائل مربوط به کودکان نیازمند احساس مسئولیت کنند. آگاهی دادن به افراد در این زمینه وظیفه انجمن‌ها، نهادها، نخبگان و فعالان اجتماعی است.

از سوی دیگر شادی کودکان است و جهان امروز، ناخوشایندی ها و ناملایمتی های هایی را در خود دارد که لبخند را از چهره کودکان زدوده است.

ما بر آن هستیم با جمع آوری هدایا از طریق قلک های شادی، تبلیغات میدانی و مجازی افکار عمومی را درباره شاد کردن دل کودکان نیازمند حساس کنیم.

کودکانی که کودکی را از یاد برده اند

بشیری افزود: عروسک و اسباب بازی های جمع آوری شده بعد از تفکیک، شستشو و بسته بندی به کودکان نیازمند اهدا می‌شود.  در فاز بعد اجرایِ کمپین «یک هدیه، یک لبخند» با توجه به شرایط نحوه عملکرد کمپین بشر دوستانه، طرح های کاربردی صورت خواهد پذیرفت و قلک های شادی در کنار جمع آوری اسباب بازی و عروسک برای کودکان، کتاب و البسه بچگانه اهدایی را نیز جمع آوری خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع: مهر


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top