دست طلایی پوشان سرانجام به جام قهرمانی المپیک رسید / درخشش نیمار و قضاوت فغانی / یکشنبه 31 مرداد

دیدار نهایی رقابت‌های فوتبال مردان المپیک 2016 ریو بین تیم‌های برزیل و آلمان در ورزشگاه ماراکانا برگزار شد.

به گزارش آقای تبلیغات، دیدار نهایی فوتبال المپیک ریو با سوت علیرضا فغانی بین دو تیم برزیل و آلمان در ورزشگاه ماراکانا برگزار شد و دو تیم در پایان وقت های قانونی و اضافه به تساوی 1-1 رسیدند و برزیل در ضربات پنالتی 5-4 به برتری رسید و اولین قهرمانی تاریخ سلسائو در المپیک رقم خورد.

اگر از هر برزیلی بپرسید مهم ترین طلای المپیک برای شما کدام است بی آنکه تردید کند می گوید طلای فوتبال. و برزیلی ها سرانجام موفق شدند قهرمان المپیک شوند.

تیم فوتبال برزیل در دیدار با آلمان آغاز بهتری داشت و در نهایت در دقیه ۲۷ موفق شد از روز یک ضربه کاشته توسط نیمار به گل برسد.

البته این پایان کار نبود. «مکس مه یر» از آلمان در دقیقه ۵۹ با یک ضربه بغل پا موفق شد دروازه تیم میزبان را بگشاید.

در این بازی که در ورزشگاه باشکوه ماراکانا برگزار شد، دو تیم در پایان ۱۲۰ دقیقه با همان تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند اگرچه برتری برزیلی ها در بیشتر دقایق بازی مشهود بود.

نیمه اول این بازی با برتری یک بر صفر برزیلی‌ها و با گل دیدنی نیمار که از روی ضربه کاشته در دقیقه 27 زده شد، به ثمر رسید و سلسائو این نیمه را با پیروزی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم ژرمن‌ها موفق شدند توسط میر در دقیقه 59 به گل برسند و توانستند بازی را به تساوی بکشانند. تساوی یک بر یک تا پایان 90 دقیقه ادامه داشت و بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد.

در وقت اضافه اول دو تیم در باز کردن دروازه یکدیگر ناکام بودند و در نیمه دوم هم با وجود فرصت‌هایی که برزیلی‌ها روی دروازه آلمان ایجاد کردند، در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی برزیل با نتیجه 5 بر 4 ژرمن‌ها را مغلوب کرد و مدال طلا را بدست آورد. آلمان هم به مدال نقره رسید و نیجریه مدال برنز را تصاحب کرد.

به این ترتیب یاران نیمار انتقام شکست از آلمان در جام جهانی را گرفتند و قهرمان شدند.

 

انتهای پیام/

منبع: مهر


 

 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top