نوکیا به نخستین اسمارت فون خود در یک تیزر تبلیغاتی اشاره کرد / جمعه ۱۲ شهریور


نوکیا از زمانی که تایید کرد قصد وارد شدن به بازار گوشی های هوشمند را دارد, به موضوعی مهم و داغ تبدیل شده است. نوکیا که زمانی مطرح ترین کمپانی در صنعت موبایل بود، حالا مصمم است تا بخشی از جلال و جبروت خود را پس گیرد.

 با آقای تبلیغات همراه باشید.

شاید شما هم موافق باشید که نوکیا هنوز هم طرفداران زیادی در سطح دنیا دارد. اما بدون برنامه ریزی دقیق و طراحی یک خط تولید قابل اطمینان، این کمپانی فنلاندی برای رقابت با کمپانی های بزرگی که در حال حاضر در بازار حضور دارند شانسی نخواهد داشت. 

 

در حالیکه شواهد از بازگشت نوکیا به بازار در اواخر سال 2016 خبر می دهند، هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص جزییات اسمارت فون هایی که این کمپانی معرفی خواهد کرد و زمان عرضه آنها مشخص نیست.

 

بر اساس شایعات، نوکیا حداقل با دو اسمارت فون اواخر سال جاری میلادی به بازار بازمی گردد. احتمال عرضه دو اسمارت فون اندرویدی نیز داده شده است، که ممکن است در اواخر 2016 یا اوایل سال 2017 معرفی شوند.

 

احتمال ضعیفی هم وجود دارد که یکی از اسمارت فون های اندرویدی نوکیا که قرار است اواخر امسال معرفی شود در تیزری رسمی که بر روی حساب کاربری توییتر این کمپانی به اشتراک گذاشته شده لو رفته باشد.

 

البته ممکن است حدسیات ما اشتباه باشد. متاسفانه در این تیزر فقط بخش کوچکی از پشت اسمارت فون دیده می شود، بنابراین نمی توان با قطعیت در خصوص آن نظری ارائه کرد.


منبع : http://www.phonearena.com/
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top