قانون “No Beachside Honymooner”، باعث افزایش سفر به بلیز شد/ دوشنبه 15 شهریور

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ام بی ای نیوز کمپین‌های گردشگری به مقصد کارائیب، عموما ظاهر یکسانی دارند: ساحل‌های شنی، زوج‌های که به ماه عسل آمده‌اند و نوشیدنی‌های خنک در کنار استخر.

 

اما Belize Tourism Board و آژانس تبلیغاتی‌اش، یعنی Olson، به اندازه‌ی کافی این چیزها را دیده‌اند. به‌همین دلیل BTB در کمپین تبلیغاتی اخیر خود بر تجربه‌های محلی و بومی مختص بلیز و همچنین ساده کردن سفر به این کشور تمرکز کرده‌است.

 

سه سال پیش، Olson همکاری خود را با BTB، با رونمایی از کمپین Discover How to Be آغاز کرد. این کمپین به نمایش فرهنگ بلیز و تجربه‌هایی پرداخت که به عنوان یک گردشگر می‌توان در آنجا به دست آورد. Olson و BTB به منظور ایجاد مسیرهای پروازی بیشتر و پروازهای مستقیم از آمریکا و کانادا به بلیز، با خطوط هواپیمایی Southwest و WestJet همکاری کرده‌اند. استراتژی آن‌ها جواب داد و کمپین، باعث افزایش سفر به بلیز شد و طبق گفته‌ی بانک مرکزی بلیز، تولید ناخالص داخلی این کشور را 2.24 درصد افزایش داد.

 

کوین مک‌کوئن، مدیر ارشد خلاقیت در Olson می‌گوید: "ما از ابتدا قانون‌گذاری می‌کنیم: نه زوج‌هایی که برای ماه عسل می‌آیند، نه نوشیدنی‌های خنک و نه ماساژ کنار ساحل. ما می‌خواهیم برای کسانی فعالیت کنیم که کمی کنجکاوتر و مشتاق‌ترند. نکته‌ی کلیدی این است که شما برای دیدن مردمی جذاب به اینجا بیایید و با خاطره و داستانی که انتظار آن را نداشته‌اید، به کشور خود بازگردید."

 

کمپین اخیر، “A Curious Place”، که در این هفته رونمایی شد، در همین زمینه فعالیت می‌کند و آن را ادامه می‌دهد. ویدیوهای این کمپین به بازنمایی یک کارگر مزرعه‌ی کاکائو، فروشنده‌ی پای گوشت، و Coconut Leo، یک بلیزی که برای چیدن نارگیل از درختان بالا می‌رود، می‌پردازد.

 

مک‌کوئن می‌گوید این تبلیغات به بلیز کمک می‌کند تا از زیر سایه‌ی سایر مقاصد کارائیب بیرون آید و روی پای خود بایستد. او اضافه می‌کند: "آگهی‌های کشور‌هایی که ساحل دارند همه عین هم‌اند. شما به ندرت افراد بومی می‌بینید. با گسترش Airbnb مردم در سفرهای خود به دنبال تجربه‌های جذاب‌تر و سرگرم‌کننده‌تر اند. ما فکر کردیم که به بقیه اجازه دهیم برای تازه‌عروس و دامادها بجنگند و ما کسانی را جذب کنیم که واقعا تجربه‌های خاص می‌طلبند."

 

اعتبار این کمپین به بلیز کمک کرده‌است تا بتواند بازدیدکننده‌های بیشتری را جذب کند. کارن بوانزا، مدیر گردشگری در BTB می‌گوید: "این کمپین داستان‌گو است و داستان واقعی بلیز را نشان می‌دهد و همین قضیه آن را از سایر مقاصد مشابه متمایز می‌کند.


منبع : ام بی ای نیوزProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top