معرفی Alexa در بیش از صد آگهی ده ثانیه‌ای/شنبه 1 ابان

به گزارش اقای تبلیغات به نقل از ام بی ای نیئوز افراد از Amazon Echo به روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. از هوش مصنوعی آن، Alexa، سوالاتی می‌پرسند که این برند از آن‌ها بهره گرفته و با استفاده از همین سوالات، بیش از صد آگهی ده ثانیه‌ای ساخته‌است که در هرکدام یک سوال و یا یک درخواست به Alexa گفته می‌شود.

این کمپین که Alexa Moments نامیده می‌شود، در فضاهای داخلی است و برای معرفی و نمایاندن قابلیت‌ها و مهارت‌های Alexa راه‌اندازی شده‌است. اما Alexa بیش از 3000 قابلیت دارد و این اگهی‌ها تنها بخش بسیار کوپکی از آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. آمازون می‌گوید که این آگهی‌ها با الهام از داستان‌های کاربران واقعی ساخته شده‌ و بعضی از آن‌ها با بررسی نظرات بیش از 43000 مشتری در آمازون و درباره‌ی این محصول پدید آمده‌است.

این روش، یک فرمت مناسب برای داستان‌گویی ساده است و در تناسب با محصول مورد نظر قرار دارد. ساختار این آگهی‌ها مشابه با تبلیغات Wieden + Kennedy برای Target است که چند سال قبل منتشر شد و محصولات فروخته‌شده در Target را به عنوان راه حل مشکلات موجود نشان می‌داد.

کمپین Alexa Moments همزمان با آگهی تلویزیونی 30 ثانیه‌ای با عنوان Break Up رونمایی شده که باید بگوییم بسیار قوی‌تر از آگهی تلویزیونی ظاهر شده و احتمالا تاثیرگذاری بیشتری نیز داشته‌است.

Tool of North America کمپانی سازنده‌ی کمپین بوده و بریگ وایت آن را کارگردانی کرده‌است.

منبع:ام بی ای نیوز


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top