بیشتر 18 تا 34 ساله‌ها هیچ‌وقت Big Mac مک‌دونالدز را امتحان نکرده‌اند/سه شنبه 4 آبان

افراد 18 تا 34 ساله امروزه بزرگ‌ترین جامعه‌ی آماری آمریکا را تشکیل می‌دهند؛ به عبارت دیگر، این قشر تعیین‌کننده‌ی طعم آمریکایی محسوب می‌شوند. گفته می‌شود که این گروه دارای ذائقه‌ی بخصوصی هستند و از نسل‌های پیش از خود، آگاهی بیشتری از سلامتی دارند و با مطرح شدن بحث خوراکی، بسیاری از آن‌ها غذاهای خاصی را طلب می‌کنند. این اتفاق، خبر خوبی برای فست‌فودهای بزرگ مانند مک‌دونالدز نیست.

گزارشی که اخیرا در وال‌استریت‌ژورنال به چاپ رسیده، آماری اختصاصی درباره‌ی افراد 18 تا 34 ساله و یکی از گزینه‌های کلیدی منوی مک‌دونالدز در اختیار مخاطبان قرار داده‌است. براساس این گزارش، از هر 5 نفر از این قشر، 4 نفر از آن‌ها هرگز BigMac را امتحان نکرده‌اند و این امار برای نگارنده‌ی این مطلب بسیار شوکه‌کننده است، چراکه در طول سال‌های کالج خود این گزینه از غذاهای اصلی او بوده و همچنان نیز از طرفداران پر و پا قرص آن است. هرچند که با در نظر گرفتن عطش این قشر برای انتخاب‌های غذایی تازه و سالم، این آمار معنی پیدا می‌کند.

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ام بی ای نیوز مک‌دونالدز با توجه به این آمار و عدم محبوبیت منوی خود، اخیرا تغییراتی در منو به وجود اورده که امیدوار است بیشتر به مذاق این گروه از افراد خوش بیاید. این تغییرات شامل استفاده از مرغ‌های غیر پرورشی و چیکن‌مک‌ناگت‌های بدون مواد نگه‌دارنده می‌شود. هدف بعدی این کمپانی، به‌روز‌رسانی BigMac است. WSJ اعلام کرده که سال آینده قصد دارد دو Mac جدید تولید کند: Grand Mac که حتی از مک‌های کلاسیک نیز بزرگ‌تر است و Mac Jr که اندازه‌ی کوچک‌تری دارد. حالا باید صبر کنیم تا استقبال این قشر از مردم را در برابر این تولیدات جدید ببینیم.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top