استارباکس تا 5سال آینده، افتتاح روزی یک شعبه در چین/چهارشنبه 5 آبان


 ممکن است یک روز به نظر برسد که در هر گوشه کناری یک شعبه استارباکس وجود دارد، اما این غول قهوه روز به روز در حال گستره‌شدن است و حالا هوارد شولتز، مدیر اجرایی آن، برنامه دارد که تا 5 سال آینده، به صورت روزانه یک شعبه‌ی جدید در چین افتتاح کند
.

به گزارش اقای تبلیغات به نقل ام بی ای نیوز طبق گفته‌ی CNN، استارباکس قصد دارد تا سال 2021 تعداد شعبه‌هایش را در چین به 5000 عدد برساند و رسیدن به این عدد نیازمند افتتاح حداقل یک شعبه در روز است.

Shanghaiist در گزارش خود گفته‌است که استارباکس Belinda Wong را به سمت مدیریت اجرایی منصوب کرده و قرار است بر این برنامه نظارت کند. استارباکس معتقد است ونگ در سمت ریاست استارباکس در چین، سودآفرین بوده تعداد شعبات این برند را از سال 2011 تا 2016 از 400 شعبه، به 2300 عدد رسانده‌است.

حالا 17 سال است که از افتتاح اولین شعبه‌ی استارباکس در چین می‌گذرد. اما این کمپانی می‌گوید آغاز به کارش با تردید همراه بوده است؛ چرا که در چین چای تسلط زیادی داشته و ایده‌ی موفقیت کافه‌های زنجیره‌ای دور از ذهن بوده‌است.

شولتز می‌گوید: "اگر به 5 سال پیش نگاه کنید، همه‌ی تجارت‌های چین متعلق به مهاجران و توریست‌ها بوده، اما حالا همه عموما چینی‌اند."

 منبع:ام بی ای نیوزProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top