امسال 75درصد از دسترسی به اینترنت از طریق موبایل خواهد بود/ یکشنبه 9 آبان

               

با وجود اینترنت پرسرعت و افزایش تعداد کسانی که از گوشی تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کنند، تصور تسلط کشورهای آسیایی برمصرف جهانی موبایل راحت است.  نشان می‌دهد که اسپانیا ممکن است این عنوان را تصاحب کند Zenithاما گزارشی جدید از  

در این گزارش از اسپانیا انتظار می‌رود که 85 درصد از کل مصرف اینترنت از طریق تلفن همراه را از آن خود کند. پس از آن هنگ‌کنگ با 79 درصد،چین با 76 درصد، آمریکا با 74 درصد و ایتالیا و هند با 73 درصد مصرف قرار دارند.

گزارش Zenith در کل 60 کشور را مورد بررسی قرار داده و پیش‌بینی کرده که 75 درصد از دسترسی جهانی به اینترنت از طریق موبایل باشد. این رقم در سال 2012 برابر با 40 درصد بوده‌است. 

اما برتری اسپانیا احتمالا زیاد طول نخواهدکشید؛ بنا به گزارش، هنگ‌کنگ در سال 2018، 89 درصد از مصرف موبایل را در اختیار خواهد داشت. چین، اسپانیا، و ایتالیا و آمریکا به طور مشترک به ترتیب با 87 درصد، 86 درصد و 83 درصد در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند. همچنین در همین سال، 79 درصد از ترافیک مصرفی اینترنت از طریق موبایل خواهد بود. 

این جهش بدون شک قابل استناد به افزایش تعداد کسانی است که از اسمارت‌فون استفاده می‌کنند. درحال‌حاضر 56 درصد از مردم دارای اسمارت فون هستند. در بررسی تفکیکی کشور به کشور، 92 درصد از مردم ایرلند و 91 درصد از مردم سنگاپور دارای اسمارت‌فون هستند. 

بنا به تخمین Zenith، در 60 کشور نحلیل شده، 63 درصد از مردم تا سال 2018 صاحب اسمارت‌فون خواهندشد. ایرلند با رقم 94 درصد، پرمصرف‌ترین مصرف‌کننده‌ی موبایل باقی خواهد‌ماند و سوییس و سنگاپور به نرخ 91 درصد خواهندرسید.

هنگام بحث درمورد هزینه‌ی تبلیغات، تا سال 2018 موبایل 60 درصد از تبلیغات اینترنتی که برابر است با 134 میلیارد دلار، دراختیار خواهد گرفت. امسال این درصد برابر با 52 درصد بود. هزینه‌ی مذکور برابر است با تمام پولی که از تبلیغات‌چی ها انتظار می‌رود که برای تبلیغات روزنامه‌ها، مجلات، سینما و تبلیغات بیرون از خانه در این سال خرج کنند.

منبع:ام بي اي نيوزProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top