پايان نشستها و كنفرانسهاى كانادا در مونتريال

پايان نشستها و كنفرانسهاى كانادا در مونتريال


پس از گذران موفق سومين بيزينس تور كشور كانادا كه با حضور بيست و پنج مدير ارشد ايرانى و در شهرهاى تورنتو و اوتاوا برگزار شد ، دكتر حسين ناصرى و جمعى از همراهان جهت نشست هاى تنظيم شده به مونتريال سفر كردند .

از دست آوردهاى نشستهاى مونتريال ، برنامه ريزى جهت ثبت شركت ثنا تحت ليسانس گروه بين المللى سمين در مونتريال و ورود و عقد تفاهم نامه جوينت ونچر با يك شركت كانادايى با گرايش برگزارى ساليانه كنفرانسهاى مديريتى با حضور مخترعين ، مبتكرين و متخصصين ايرانى مقيم كانادا ، امريكا و جمهورى اسلامى ايران ميباشد .

همچنين مقرر شد دپارتمان دانشجويى ثنا ، عهده دار همراهى دانشجويان ايرانى كه قصد ادامه تحصيل و كسب تخصص در دانشگاه هاى رنك يك كانادا از جمله دانشگاه معظم مك گيل را دارند ، باشد .

بدين ترتيب سفر دوره اى آموزشى و تجارى دكتر حسين ناصرى با نشستهاى متعدد و فشرده مونتريال و كبك كشور كانادا به پايان رسيد و ايشان به كشور بازگشتند .

دكتر ناصرى در ادامه سفرهاى تجارى خود در ماه آتى ،  و در جهت ادامه نشستهاى امريكا ، تهران را بسمت نيويورك ترك كرده  و ماه ژانويه نيز در نشستهاى تجارى ايران - اتريش ، به وين سفر خواهند كرد.
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top