نگاهی به قابلیت‌های پست‌های خرید اینستاگرام برای خرده‌فروشان/یکشنبه 16 آبان

خرده‌فروشان روش جدیدی برای ارائه‌ی محصولاتشان دارند. از طریق پست‌هایی در اینستاگرام که مثل کاتالوگ‌های فروش است.

اپلیکیشن اشتراک عکس و فیلم، از روز سه‌شنبه این ابزارهای فروش جدید را برای 20 خرده‌فروش از جمله J. Crew, Macy's، Levi's و JackThreads عرضه می‌کند. خرده‌فروشان می‌توانند روی عکس‌ها، کنار محصولات فروشی تگ قیمت بزنند و مصرف‌کنندگان می‌توانند برای آنکه محصول را بهتر ببینند روی آن کلیک کنند. از آنجا مصرف‌کنندگان می‌توانند محصول را از وب‌سایت خرده‌فروش تهیه کنند.

 

Jim Squiresبه گر مدیر عملیات بازاریابی اینستاگرام می‌گوی: «این یک آزمایش خیلی ابتدایی و ساده است. عمق خیلی زیادی هست که ما می‌توانیم اضافه کنیم

به عنوان مثال، در نهایت اینستاگرام می‌تواند از خرده‌فروشان فراتر رود و به صنایع دیگر اجازه دهد از این طریق محصولاتشان را ارائه کنند. هم‌چنین می‌تواند امکانات پیشنهادگر بیشتری اضافه کند تا مشتریان را با محصولاتی که ممکن است مورد پسندشان باشد هدف قرار دهند. هم‌چنین ممکن است راه‌هایی وجود داشته باشد برای آنکه محصولی را بعداً مشاهده کرد، و خدمات خرید می‌تواند در ویدیوها هم ارائه شود.

 

فعلاً پست‌های خرید فقط برای خرده‌فروشان و آن هم به صورت استفاده شده در فید اصلی و خارج از تبلیغات است. اینستاگرام مانند اکثر پلتفرم‌های دیجیتال نظیر گوگل، پینترست و توئیتر یک محصول تبلیغات تجارت الکترونیکی با دکمه‌ی خرید دارد.

شبکه‌های اجتماعی سعی کرده‌اند به مرحله‌ی فروش در بازاریابی برسند، اما مشخص نیست که آیا مصرف‌کنندگان هنگام بالا پایین کردن صفحه‌ی فیس‌بوکشان حال و حوصله‌ی خرید دارند یا نه. سایت‌هایی نظیر اینستاگرام یا پینترست محیط‌های مناسب‌تری برای مردم است تا محصولاتی را که دوست دارند پیدا کنند و شاید خریدی انجام دهند.

 

آقای اسکوئیرز می‌گوید: «این رفتاری است که همین حالا هم در پلتفرم رخ می‌دهد. این فقط عمق بیشتری به این تجربه می‌دهد

هم‌چنین از آنجا که خرده‌فروشان نیازی نیست برای پست‌ها هزینه‌ای پرداخت کنند، این آزمایش ریسک کمی دارد. به عنوان مثال، بنا بر گفته‌ی Ryan McIntyre، مدیر بازاریابی این شرکت، JackThreads پست‌های تجارت الکترونیکش را به نیمی از جمعیت فالوئرهای 115000تاییش نشان می‌دهد و باقی آن‌ها تصاویر معمول را خواهند دید.

 

او می‌گوید: «اینستاگرام مدتی است که تمرکز اصلی ما بوده. ظهور اصلی ما در شبکه‌های اجتماعی در آن‌جا بوده، و تبدیل آن به یک کانال خرید مستقیم تجربه‌ی جالبی است.»Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top